عمومی

آثار تاریخی زنجان سند اعتبار قومیت و هویت استان است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، ابوالفضل رفیعی روز سه شنبه در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان، اظهار داشت: تنها چیزی که از دوران مدیریتی هر فرد ماندگار می شود خدمت رسانی و روحیه خوب است. “

وی با بیان اینکه فعالیت گردشگری از نظر کسب ارز نیز بسیار مناسب است، گفت: صادرات این محصولات می تواند ارزش افزوده صد چندانی برای هنرمندان ایجاد کند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان گفت: زنجان دارای جاذبه های گردشگری فراوانی است و این استان یکی از استان های مهم گردشگری ایران با آثار تاریخی و فرهنگی مهم کشورمان است.

رفیعی تاکید کرد: آثار تاریخی استان زنجان گواه قومیت، هویت و فرهنگ استان است و با توجه به نقش و جایگاه ویژه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در اقتصاد استان، این مناطق نیازمند توجه ویژه است. از دولت

وی با تاکید بر اینکه آثار تاریخی باید برای مردم به ویژه نسل جوان درآمدزایی داشته باشد، تصریح کرد: باید برنامه ریزی مناسب و اراده در استان برای تحقق آن وجود داشته باشد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان گفت: زنجان به عنوان شهر جهانی صنایع دستی از جایگاه ویژه ای برخوردار است و هنرمندان صنایع دستی مهم ترین ذخایر این شهر هستند و باید به ارزش آنها توجه شود.

گفتنی است مراسم معارفه مدیرکل میراث فرهنگی استان زنجان بدون حضور خبرنگاران و بدون ارائه گزارشی از عملکرد مدیرکل سابق میراث فرهنگی استان برگزار شد. زنجان.

در این مراسم دکتر سید سعید صفوی مدیرکل گدشگری استان زنجان شد.

دکمه بازگشت به بالا