استان ها

آدینه پرترافیک ورزش بانوان؛ خوب برای سپاهان،بد برای ذوب‌آهن

مجله تفریحی زیباروز/اصفهان تیم‌های بسکتبال، والیبال، هندبال و فوتبال بانوان سپاهان و ذوب‌آهن در پایان هفته پر ترافیک ورزشی خارج از خانه به مصاف رقبا رفتند که حاصل کارشان ۳ پیروزی و ۲ باخت بود.

در یکی دیگر از جمعه‌های شلوغ ورزش بانوان، نمایندگان سپاهان و ذوب‌آهن در ۴ رشته توپی به مصاف رقبا رفتند که در نهایت ۳ برد و ۲ باخت را به نام خود ثبت کردند.

تیم هندبال بانوان سپاهان در چارچوب هفته نهم لیگ برتر در سالن ۲۵ آبان سپاهان میزبان تیم شهید چمران لارستان بود.

بانوان سپاهان در نیمه نخست با نتیجه ۱۳ بر ۱۱ به پیروزی رسیدند؛ در نیمه دوم نیز طلایی‌پوشان عملکرد خوبی داشتند و در پایان سپاهان با نتیجه ۳۰ بر ۲۰ به پیروزی رسید.

به این ترتیب شاگردان فاطمه محمدخانی ششمین پیروزی خود در لیگ برتر هندبال را به دست آوردند و با ۱۲ امتیاز به رده چهارم صعود کردند.

در ادامه تیم والیبال بانوان سپاهان در چارچوب هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ‌برتر والیبال بانوان باشگاه‌های کشور در سالن یگانگی یزد مهمان هوران بود که طلایی‌ها این بازی را ۳ بر صفر با نتایج ۲۵ بر ۱۶، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۷ بر ۲۵ از آن خود کرده و آخرین بازی میزبان در لیگ ۱۴۰۲ را با شکست به پایان رساندند.

به این ترتیب شاگردان فریبا صادقی همچنان بدون باخت در صدر جدول رقابت‌ها حاضر هستند.

اما در این میان تیم بسکتبال بانوان ذوب‌آهن که عملکرد بسیار خوب و بدون شکست به پلی‌آف رسیده بود، نخستین شکست فصل خود را برابر اکادمی سحر تهران در نخستین دیدار مرحله پلی‌آف پشت سر گذاشت.

تیم والیبال بانوان ذوب‌آهن نیز در پایتخت در ۳ ست پیاپی نتیجه را به مهرسان تهران واگذار کرد تا صعود سبزپوشان اصفهان به پلی‌آف به اما و اگر کشیده شود.

مهرسان این مسابقه را با نتایج ۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۲۰ به پایان رساند تا ذوب آهن ناچار باشد برای تنها سهمیه باقی مانده پلی‌آف همچنان در هفته های بعد تلاش کند چرا که پیکان هم هنوز شانس دریافت سهمیه را دارد و باید دید چهارمین تیم راه یافته به نیمه نهایی کدام یک از این دو تیم خواهند بود.

تیم فوتبال بانوان سپاهان نیز در هفته نهم و پایانی دور رفت لیگ برتر  باشگاههای کشور در ورزشگاه مرغوبکار تهران میهمان تیم پیکان تهران بود که این دیدار با نتیجه ۲ بر ۱ به سود سپاهان به پایان رسید. هاجر دباغی زننده هر دو گل طلایی‌ها بود.

انتهای پیام 

دکمه بازگشت به بالا