ورزشی

آزمون: خودم را تحسین می کنم/ مسی و رونالدو نیستم که همه را دریبل بزنم

این مدافع زنیت می گوید یکی از پنج دروازه بان برتر تاریخ فوتبال ملی را تحسین می کند.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز ، سردار ازمون درباره وضعیت خود در روزهای قرنطینه گفت: من یک ماه خانواده ام را ندیده بودم. من در روسیه در قرنطینه هستم و خطری برای ملاقات با خانواده ام نداشتم. من فقط تمرین می کنم و به خانه می روم.

وی با یادآوری چگونگی تمرین قرنطینه گفت: در روزهای اولیه ، ما به صورت آنلاین در خانه تمرین می کردیم. از هفته گذشته به طور جداگانه در تمرین حضور داشتیم و از روز گذشته تمرین ما به صورت جفت برگزار شد و امروز قرار است در قالب چهار نفر در این آموزش شرکت کنیم.

مهاجم تیم ملی ایران و روسیه زنیت در مورد زمان شروع لیگ روسیه گفت: “لیگ روسیه از 21 ژوئن (1 ژوئیه) آغاز می شود و بازی ها طی سه یا چهار روز به صورت جدی انجام می شود.”

* شایع می شود كه ناپولی علاقه مند به امضای سردار است

در ماه های اخیر صحبت های زیادی درباره علاقه ناپولی به این بازیکن صورت گرفته است ، و حتی شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه اورتون به سردار علاقه دارد. مهاجم زنیت درباره پیشنهادات خارجی گفت: “من این اخبار را در رسانه ها می خوانم.” این گفتگوها کار را برای من سخت تر می کند. لطفا در این مورد من را مانور نکنید. من با زنیت قرارداد دارم و تمام تمرکز من روی این تیم است. من نمی توانم به مکانی دیگر فکر کنم ، اما امیدوارم اتفاقات خوبی در آینده رخ دهد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا خلیل آزمون می تواند اطلاعات بیشتری را به عنوان پدر و مدیر برنامه خود ارائه دهد ، گفت: “اطمینان حاصل کنید که او چیزی نگوید.” (با یک لبخند)

ازمون در پاسخ به این سؤال که آیا او می خواهد در ایتالیا بازی کند یا یکی از پنج لیگ معتبر اروپا باشد ، گفت: “من هشت سال در لیگ روسیه بازی کردم و تجربه خوبی داشتم. صددرصد همه می خواهند چالش جدیدی را شروع کنند. مثل همه ، من منتظر شروع هستم این چالش و امیدوارم به زودی انجام شود. من حدود دو سال با Zenit قرارداد دارم و نمی توانم چیزی بگویم. اگر هیچ تعاملی بین دو باشگاه وجود نداشته باشد ، من نمی توانم چیزی بگویم.

مهاجم تیم ملی زنیت در پاسخ به اینکه برخی گفتند پدرش مایل به ترک لیگ روسیه نیست ، گفت: واقعیت این است که هیچ کس اما خانواده من از ما خبر ندارند ، حرف خصوصی ما در رسانه ها ذکر نشده است. پدرم همیشه به من می گوید ، حرف اول و آخر را در مورد زندگی خود بگو و هر جا که می خواهم بروم ، برای خودم تصمیم می گیرم. من الان 26 ساله هستم و کودک نیستم. وقتی به زنیت آمدم ، برای خودم تصمیم گرفتم. اگر می خواهم به جایی بروم ، آنها به من پیشنهاد می دهند و من انتخاب می کنم. البته اجماع خانواده بر من تأثیر می گذارد.

مهاجم تیم ملی شماره 20 درباره وضعیت تیم ملی و بازی های این تیم در آینده گفت: “کرونا کار ما را سخت تر کرد.” اکنون مجدد بازیها سخت است. من هر سه یا چهار روز در لیگ روسیه بازی می کنم. در حال حاضر مشخص نیست که وی پس از ترک پست چه خواهد کرد. امیدوارم به زودی این کار مشخص شود.

* شرایط تیم ملی ایران و حضور اسکوشیچ

وی تأکید کرد: با تیم ملی می توانیم به مرحله بعدی جام جهانی صعود کنیم. آنچه از Skocic شنیده ام مربی خوبی است و من مطمئن هستم که او می تواند بهتر از ویلموتس عمل کند.

سردار ازمون با یادآوری دیدار با سرمربی فعلی تیم ملی گفت: قبل از شروع کرونا ، ما ملاقات کردیم و من با او در ارتباط هستم. او مرد خوبی است و روحیه پیروزی دارد. حیف که جایگاه تیم ملی ایران در مرحله مقدماتی در این رتبه قرار دارد. امیدوارم با کمک مردم بتوانیم موقعیت تیم ملی را بهتر کنیم.

مهاجم تیم ملی ایران با اشاره به نکات منفی تیم ملی ایران در جریان حضور ویلموتز و انتقاد از رفتار وی گفت: من از این موضوع شکایت نکردم ، اما همیشه می گفتم که باید ببینیم نتیجه چه خواهد بود ، زیرا ما او را نمی شناختیم. برای بهتر یا بدتر ، Wilmots کنار گذاشته شده است و امیدوارم شرایط در تیم ملی مانند گذشته خوب باشد. حال باید به اسکوچیچ کمک کنیم که در تیم ملی موفق باشد.

آزومون با پذیرش پیشنهاد Zenit ، علی رغم حضور دو مهاجم تیم ملی روسیه ، گفت: “قبل از رفتن به زنیت ، به این فکر می کردم که مهاجمان خوب و بازیکنان خوبی برای تیم ملی روسیه وجود دارند.” خوب فکر کردم من اعتماد به نفس داشتم ، خیلی تلاش کردم تا نظر سرمربی را جلب کنم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا ضمانتی برای بازی در ترکیب اصلی بازی وجود دارد یا خیر ، گفت: “فکر نمی کنم ضمانتی وجود داشته باشد که وی رئیس جمهور رئیس جمهور در هر نقطه روسیه باشد. ما بازیکنی داشتیم که در لیگ روسیه از این تیم حمایت می کرد. هیچ کس ما را در اینجا نمی شناسد.

مهاجم زنیت روسی با اشاره به اختلاف کیفیت در این باشگاه و تیم ملی و انتقاد از عملکرد وی در تیم ملی گفت: ما همیشه در تیم ملی دفاعی بازی کرده ایم و دستیابی به نتیجه ای دشوار است. وقتی 18 قدم عقب افتادم ، در جام جهانی چه کاری می توانستم انجام دهم؟ از کسانی که انتقاد می کنند می خواهم از 18 مرحله تیمشان به 18 پله یک تیم دیگر دو بار بروند ، آیا می توانم ببینم؟ ما این موارد را نمی بینیم و هیچ کس نمی داند که تاکتیک های تیم چیست. به همین دلیل است که وقتی در کنار خانواده قرار می گیرم ، تحسین می کنم که یکی از 5 گلزن برتر تیم ملی است. برخی به این موضوع حسادت می کنند.

وی با اشاره به بازی تیم ملی ایران مقابل عراق در دوران ویلموتز گفت: “من نمی دانستم شغل من در زمین چیست.” در دقیقه 70 من نظر خود را تغییر دادم زیرا نمی دانستم چه كنم. وقتی کسی نتواند از من حمایت کند چه کاری می توانم علیه پنج مدافع انجام دهم؟ در زمان کیروش وظایف خود را به من گفتند. کیروش گفت: “من نمی خواهم شما یک گل بزنید بلکه به تیم کمک می کنید.” من مسی و رونالدو نیستم که بتوانم دریبل بزنم و گل بزنم. کسی باید به من کمک کند. من نمی توانم کاری توهین آمیز انجام دهم.

آزومون درباره وضعیت اسب خود گفت: “متأسفانه ، من چهار روز پیش اولین کریکت خود را از دست دادم که واقعاً ناراحت است.” من قبلاً یک اسب در استرالیا خریداری کرده ام که نام آن را Serik گذاشتم و تحت نظارت یک مربی آموزش دیده است. شاید ما باید نام او را تغییر دهیم و او را “بوی خوش” بنامیم زیرا اسب های آنها مهربان است. اسب های ایرانی بسیار شلوغ هستند. اسب های خارجی واقعاً مهربان هستند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا