فرهنگ و هنر

آغاز اردوهای تابستانی گروه جهادی بسیج دانشجویی در گیلان

مجله تفریحی زیباروز / گیلان طرح اردوهای تابستانی برای 1500 گروه جهادی سازمان بسیج دانشجویی کشور از امروز در آملش همزمان با کل کشور آغاز شد.

محمدحسین کفعمی ، رئیس سازمان بسیج کشور در حاشیه اردوی تابستانی گروه جهادی سازمان بسیج دانش آموزی در روستای لرود املش گفت:

وی افزود: از این تعداد 1500 گروه برنامه هایی را ارائه دادند كه برنامه های خود را در قالب توسعه روستایی اجرا می كنند. ارائه خدمات آموزشی ، بهداشتی و فرهنگی به روستاییان از امروز آغاز شد.

رئیس سازمان بسیج کشوری کشور گفت: هر یک از گروه های دانشجویی به مدت یک هفته تا 10 روز خدمات رایگان را برای اجرای پروژه های پیشنهادی خود در قالب اردوهای تابستانی برای گروه جهادی سازمان بسیج دانشجویی در گیلان ارائه می دهند.

كفامي اظهار داشت: پيش بيني مي شود تا پايان مهرماه سال جاري 4500 طرح از حوزه هاي مختلف توسعه ، بهداشت ، آموزش و مساعدت فرهنگي در روستاهاي فقير اجرا شود

محسن نیازمند مسئول بسیج دانشجویی گیلان نیز خاطرنشان کرد: از مجموع 1500 گروه جهادی 97 گروه به گیلان مرتبط هستند و امسال تحت شرایط تاخیر عروق ، طرح های کمک آموزشی و مشاوره بهداشتی از اولویت های اردوی جهادی گیلان است. پروژه ها.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز ، این پروژه با حضور 80 نفر از رهبران اردوهای جهادی دانش آموزان در استان های مختلف در روستای لرود از توابع شهرستان املش آغاز شد.

تا پایان ماه اکتبر سال جاری ، هر یک از پنج تا 10 گروه اردوگاه جهادی در مناطق محروم و دورافتاده روستایی مستقر می شوند و خدمات مختلف غیرنظامی ، بهداشتی ، آموزشی ، فنی و حرفه ای را به روستاییان ارائه می دهند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا