ورزشی

آغاز نشست‌های تخصصی با فدراسیون های نامزد اعزام به هانگژو – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، با توجه به بازی های آسیایی پیش رو هانگژو و طبق ادوار گذشته کمیته ملی المپیک با حضور روسای کاروان ها، مدیران و مسئولان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک نشست های تخصصی را با مسئولان و کادر فنی فدراسیون کاندیداهای ملی برگزار می کند. این تیم با بیان دغدغه ها و کاستی های خود و مسئولان وزارت ورزش و کمیته نیز در حال افزایش انتظارات و مطالبات خود از زمین اعزامی هستند تا در نهایت ضمن رفع دغدغه های طرفین، شاهد ارسال یک نفر باشیم. کاروان با کیفیت به مسابقات

به همین منظور اولین دوره از نشست های تخصصی فوق الذکر صبح امروز برگزار شد دکتر مناف هاشمی رئیس کاروان هانگژو و دبیرکل هیئت مدیره، سید محمد پولادگر، معاون ورزش برتر وزارت ورزش، دکتر نصرالله سجادی، مشاور رئیس جمهور، دکتر محین فرهادی زاد، نایب رئیس، دکتر علیرضا پاکدل رئیس فرهنگستان دکتر علی خواسته مدیرکل برنامه کم اهمیت و نظارت وزارت ورزش مانند با حضور مسئولان سه فدراسیون ووشو، کبادی و تکواندو به صورت جداگانه برگزار شد.

هاشمی در دیدار با انجمن کبدی گفت: با توجه به اینکه دکتر سجادی وزیر ورزش و جوانان و خسروی وفا رئیس کمیته ملی المپیک تاکید ویژه دارند. آه تو با حمایت همه جانبه کنفدراسیون‌های اعزامی به بازی‌های آسیایی، این جلسات را از 9 ماه قبل از شروع بازی‌ها آغاز کرده‌ایم تا از نزدیک برنامه‌ها و دغدغه‌های شما را بشنویم و نسبت به رفع آن‌ها اقدام کنیم تا به نتیجه برسیم. بهترین نتایج

وی ادامه داد: امیدوارم مسئولان محترم فدراسیون جلسات تخصصی و تخصصی را با کادر تخصصی تیم های ملی برگزار کنند تا بتوانیم با تلاش مشترک بهترین نتایج ممکن را کسب کنیم چرا که کمیته ملی المپیک، آکادمی و مرکز مانیتورینگ تیم های ملی به همراه وزارت ورزش مانند او در خدمت فدراسیون ها بود تا بهترین نتیجه ممکن را بگیرد.

بعد عباس اورسجی رئیس انجمن کبدی با ارائه برنامه های انجمن برای حضور در بازی های آسیایی و آماده سازی تیم های ملی و همچنین حضور در چندین تورنمنت بین بین المللی وی خواستار حمایت مالی بیشتر از وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک شد.

همچنین هادی ساعی سرپرست فدراسیون در نشستی با کادر رسمی و فنی تکواندو، برنامه هایی را برای تیم های ملی مردان و زنان در دو رشته تدارک دید. کیوروگی و پلاواک وی اظهار داشت و اعلام کرد بودجه فدراسیون برای برنامه های پیش رو کافی نیست و از وزارت ورزش و کمیسیون ممیزی ویژه انتظار داریم. آه تو بودجه این فدراسیون افزایش یابد.

و در آخرین نشست تخصصی امیر صادقی رئیس فدراسیون ووشو از برنامه های خود برای اعزام تیم ملی قدرتمند ووشو خبر داد هانگژو ارایه شده.

در این جلسات کارکنان فنی تیم های ملی هر رشته، گزارشی از چگونگی روند انتخابی ملی می دهند سرپوشیدهبرگزاری اردوها، مسابقات انتخابی، مسابقات تدارکاتی و رویدادهای قبل از بازی های آسیایی هانگژو در مقابل i به نوعی ترکیب نهایی تیم آنها برای هانگژو ارائه کردند.

در این جلسه محسن بیرانوند رئیس مرکز مانیتورینگ تیم ملی، سید فرید فتاحیان مدیر امور بین الملل بین المللی در این کمیته امیر حاجی قاسم رئیس مرکز سنجش و رشد توانمندی های بدنی آکادمی ملی المپیک، محمود عبداللهی مدیر روابط عمومی و ایمان مسعودی کارشناس مرکز مانیتورینگ حضور داشتند.

دکمه بازگشت به بالا