فرهنگ و هنر

آغاز پذیرش متسابقان سی‌وششمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان

مجله تفریحی زیباروز/ قم دبیر اجرایی سی و ششمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانش آموزی گفت: پذیرایی از متسابقان سی و ششمین جشنواره سراسری قرآن و عترت و خانواده های دانش آموزان سراسر کشور از امروز دوم هورد آغاز شد.

به گزارش ستاد خبری سی و ششمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان، امروز 11 خردادماه، پذیرایی از شرکت کنندگان این دوره از جشنواره به همت دانشگاه قم آغاز شد و مراحل پذیرش و اسکان دانشجویان شرکت کنندگان برگزار شد.

برادران در هتل شاهد واقع در میدان 72 تن و خواهران در مجتمع مسکونی حضرت معصومه (س) واقع در بلوار کارگر اسکان و پذیرش شدند.

گفتنی است، روز شنبه 30 اردیبهشت ماه، قرعه کشی ویژه شرکت کنندگان بخش آوایی شامل رشته های حفظ 5 جزء، 10 جزء، 20 جزء و حفظ کل قرآن و همچنین حوزه های قرائت تحقیق و پژوهش می باشد. قرائت، اذان، دعا (از بندهای سجادیه) تواشیح برگزار شد.

شرکت کنندگان در این مرحله لازم است طبق قرعه کشی در سالن های تعیین شده حاضر شوند و در صورت عدم پاسخگویی، پس از دو بار اعلام اسامی، طبق مقررات از مسابقه حذف خواهند شد.

عباس شعبان نیا مدیر اجرایی سی و ششمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانش آموزان در حاشیه روند پذیرش طلاب شرکت کننده در این جشنواره در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: شام کریمه اهل بیت(ع) صلی الله علیه و آله و سلم همچنین تاریخ اسکان شرکت کنندگانی که رتبه ندارند تا 12 خرداد می باشد.

وی با بیان اینکه امروز 40 نفر در بخش خواهران و برادران پذیرفته می شوند، گفت: فردا 12 خرداد افتتاحیه بزرگ این گروه از شرکت کنندگان انجام می شود و پس از آن مسابقات آغاز می شود. “

مدیر اجرایی سی و ششمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان گفت: برخی از شرکت کنندگان در محل و نحوه اقامت با مشکل مواجه شدند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا