عمومی

آقای حسن عباسی! شهید رضایی مجد هم فوتبالیست بود

حسن عباسی که خود را تحلیلگر مسائل سیاسی و راهبردی می داند در مصاحبه ای تند و توهین آمیز درباره فوتبالیست ها گفت این قشر اصلاح اجتماعی نیستند! توهین جنجالی حسن عباسی به فوتبالیست ها را ببینید: اگر دین داشتند فوتبالی نمی شدند

حال سوال این است که چگونه می توان تشخیص داد که افراد بر اساس شغلشان تناسب اندام دارند یا نه؟

یک مصلح اجتماعی چه معیارهایی دارد و چگونه به این نتیجه رسیده که این افراد اصلاح طلب نیستند؟ در هر صنف و شغلی افراد خوب و بد وجود دارند. در همان فوتبال علی دایی را داریم که نام ایران را در سطح جهانی زنده کرد و بارها با حرکات خیرخواهانه به مردم کمک کرد. یا محمد انصاری را داریم که شخصیت و منش او شناخته شده است.

انگار شهید «مهدی رضایی ماجد» را فراموش کرده که می گوید در بین فوتبالیست ها شهید نداشتیم و لیاقت شهادت را ندارند.. او «کریم باوی» را که در اوج فوتبالش برای خاک کشورش جنگید و همچنان با عواقب حضور در جبهه دست به گریبان است را فراموش کرد و سال هاست که سلامتی اش دچار مشکلات عدیده ای است. چه کسی تصمیم می گیرد که آیا گروهی از مردم مستحق شهادت هستند یا خیر؟

خود حسن عباسی که اینگونه به سمت فوتبالیست ها می شتابد، در تمام سال های عمرش چه پیشرفت مثبتی داشته و کجا به مردم کمک کرده است؟ او تقریباً در مورد همه چیز اظهار نظر می کند، اما هنوز هیچ کس دقیقاً نمی داند تخصص او چیست!

شهید مهدی رضایی ماجد، کاپیتان تیم ملی جوانان ایران

258 251

دکمه بازگشت به بالا