ورزشی

آقای زنوزی با این بداخلاقی‌ها باعث آسیب به فوتبال می‌شوید

مجله تفریحی زیباروز / خوزستان مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان با اشاره به تصمیم شخصی زنوزی ، مالک باشگاه ماشین سازی ، مبنی بر عدم پخش بازی خانگی این تیم مقابل نفتا ، گفت: آقای زنوزی ، شما با این بد اخلاقی ها به فوتبال آسیب می رسانید و از فدراسیون می خواهم به این موضوع رسیدگی کند. ” با متخلفان همسو شوید تا ذهنیت باشگاهی را که اجازه پخش مسابقه را نمی دهد و این یک طرز فکر غلط است ، مرتفع کنید و چنین تفکراتی را جدا کنید.

مهران نصیریان دوست در گفت وگو با مجله تفریحی زیباروز اظهار داشت: “در حالی که ما از مردم فهیم آذربایجان و به ویژه مردم خوب تبریز که به دنبال فوتبال ناب و نشاط و شادابی برای فوتبال هستند ، تشکر و قدردانی می کنیم ، باید بگویم که یک مالک 2 مکانیکی است و جای تعجب دارد باشگاه تراکتورسازی ، و سپس او دوست دارد که هرطور که می خواهد با فوتبال ملی این کشور بازی کند و با توجه به ثروت خود می خواهد فوتبال ایران را انتخاب کند.

وی ادامه داد: این فوتبال باید برای صلح باشد و با توجه به اینکه کرونا اکنون در سراسر جهان گسترش یافته است و ایران نیز با این ویروس و شرایط سخت کرونا دست و پنجه نرم می کند و هواداران نیز از فرصت دیدن و تماشای مسابقات فوتبال محروم هستند. ” و اکنون تنها لذت آنها تماشای مسابقات فوتبال از تلویزیون است ، صاحب باشگاه مهندسی تصمیم می گیرد با طعم خوشمزه و متکبرانه و برخلاف قوانین بین المللی فوتبال ، از پخش مسابقه جلوگیری کند و هیچ احترامی به کارکنان مسابقات و انجمن فوتبال نشان نمی دهد. بودن. این اقدام مغایر با قوانین بین المللی است و می تواند عواقب زیادی برای مالک باشگاه تراکتورسازی داشته باشد. در عین حال انتظار داریم لیگ لیگ و فدراسیون فوتبال طبق استانداردهای بین المللی با این موضوع برخورد کنند زیرا اگر چنین درگیری هایی اتفاق نیفتد و اگر موضوع ادامه یابد فوتبال ایران در واقع از مدار حرفه ای خود خارج می شود.

مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان با بیان اینکه آقای زنوزی با این بد اخلاقی ها به فوتبال آسیب می رساند ، افزود: باید بازی ها تغییر کند و مسابقاتی برگزار شود که برگزارکنندگان مسابقات امنیت و اقتدار لازم را ایجاد کنند. بحث دوم این است که به نظر می رسد ورزشگاه بنیان دیزل برای این مسابقه آماده نبوده و فکر می کنم بهتر است این مسابقه در ورزشگاه یادگار امام (ره) برگزار شود که شرایط لازم را داشت تا شاهد چنین مشکلاتی نباشیم. چون همانطور که می دانید با توجه به اینکه این مسابقه باید دیروز برگزار می شد و به دلیل بارش شدید برف و عدم آمادگی ورزشگاه به امروز موکول شد ، باشگاه نفت مسجد سلیمان که با مشکلات مالی نیز روبرو است ، هزینه های زیادی را پرداخت کرد. او رنج برد و ما مجبور شدیم یک شب دیگر در تبریز بمانیم و بلیط های برگشتی لغو شدند که این نیز هزینه های مادی و معنوی زیادی را به تیم ما تحمیل کرد. علاوه بر این با پخش نشدن این مسابقه متحمل خسارات مالی شدیم.

وی خاطرنشان کرد: تیم نفت مسجدسلیمان در خوزستان ، مسجدسلیمان و در اقصی نقاط کشور طرفداران بسیاری دارد. درخواست من از فدراسیون این است که باید با این مشکل کنار بیاید و با متخلفان برخورد کند ، به طوری که طرز تفکر اینکه برخی از باشگاه ها اجازه پخش مسابقه را ندادند اشتباه است و چنین تفکری حذف می شود و خدای ناکرده فوتبال ایران. خسارت جدی وارد خواهد شد.

نصیریان دوست پیروزی خود در برابر اعضای کادر فنی و بازیکنان مشایازی را به تیمش تبریک گفت و گفت: تیم را تزریق کنید تا آنها بتوانند در ادامه لیگ نتایج بهتری کسب کنند ، زیرا رفتار غیرحرفه ای مالک باشگاه پایه حرفه ای ندارد و آنها را از توانایی کافی کافی نمی برد تمرکز کنید تا به نتایج مطلوب برسید.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا