ورزشی

آقای وریا! مگر خودت درخواست جدایی ندادی؟

میشم منیعی مشاور ارشد باشگاه استقلال در خصوص اظهارات اخیر وریا غفوری در پایان بازی استقلال و فولاد در خصوص سردار آجرلا مدیرعامل باشگاه استقلال که وی را ترسو خطاب کرده و به شدت از وی انتقاد کرده است، گفت: بحث من این است. بحث در مورد فوتبال واریا یک فوتبالیست است و من هم فوتبالیست بودم. انسان ها در نهایت درجا می خوابند و باید حقیقت را بگویند. واریا غفوری در زندگی فوتبالی خود به همراه استقلال قهرمان لیگ یک شد که این قهرمانی را نیز مدیون سردار آجرلو است.

سرمربی استقلال اصرار به فروش واریا داشت

وی در خصوص علت آن توضیح داد: این بازیکن در نیم فصل گذشته لیگ برتر توسط سرمربی وقت در لیست مازاد قرار گرفت. اصرار وحشتناک مربی در آن زمان این بود که من آن بازیکن را نمی خواهم اما با وساطت آقای آگرلو وریا او در لیست ماند. باز هم در مقطعی سرمربی فعلی وریجا را برکنار کرد و تاکید شد که این مربی تحت هیچ شرایطی از بازگشت وریا غفوری راضی نیست اما باز هم با کمک سردار آجرلو، وریا غفوری به تمرینات بازگشت.

آجارلو پشت کسی پنهان نشد

مشاور ارشد مدیرعامل باشگاه استقلال توضیح داد که گفته می شد آجارلو به دلیل تمدید نکردن قرارداد با وریا پشت سر برخی افراد پنهان شده است. سرمربی وقت در فصل قبل عذرخواهی کرد) بهترین زمان برای او بود که پشت سر مربی استقلال پنهان شود و بگوید مربی تیم شما او را نخواسته است.

وریا باید از نکونام در مورد حمایت آجرل از بازیکنش سوال کند

وی ادامه داد: من به عنوان یک بزرگتر یا یک دوست به واریا می گویم کسانی که به شما اطلاعات می دهند دوستان شما نیستند و در طول مسیر به شما اطلاعات اشتباه می دهند. ورا جان! آگرلو تنها سرمربی ای است که در تمام این سال های فوتبالی دیده ام که پشت بازیکنانش می ایستد و از آنها حمایت می کند. می توانید از افرادی که با او کار کرده اند بپرسید. از خداداد عزیزی، مهدی هاشمی نسب یا جواد نکونما که سرمربی و مدیر فعلی هستند بپرسید. از او بپرسید که چگونه همه مشکلات بازیکنانش را حل می کند. آجارلو کسی نیست که پشت کسی پنهان شود.

خود واریا تمایلی به ماندن در استقلال نداشت

منیعی سپس مشکلی را که وریا غفوری در ابتدای فصل قبل (لیگ بیست و یکم) عنوان کرده بود، فاش کرد و گفت: وریا جان! اول فصل قبل نیامدی و نگفتی نمی خواهی در استقلال بمانی؟ از ابتدای فصل گذشته صحبت از این بود که بیشتر به فوتبال فکر کنیم. علاوه بر این، بازیکنان زیادی در فوتبال بزرگتر از وارا بودند که در مقطعی مربی خود را نمی خواستند.

برخی از افراد به نام واریا به دنبال موج سواری هستند

مشاور مدیرعامل باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: متأسفانه عده‌ای در این زمان آمده‌اند و سعی می‌کنند با نام او موج سواری کنند اما اخبار اشتباهی به او می‌دهند. به نظرم واریا نباید امروز به دنبال این مشکلات باشد بلکه آنقدر خوب فوتبال بازی کند که سال آینده به باشگاه استقلال برگردد. او بازیکن توانمندی برای استقلال بود و حالا باید به دنبال عملکرد بهتر در فولاد باشد.

258 258

دکمه بازگشت به بالا