ورزشی

آلومینیوم اراک در یک قدمی صعود به لیگ برتر – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

رسول خطیبی در مصاحبه با آنلاین اظهار داشت: یکشنبه 26 مرداد یک روز تاریخی فوتبال در استان مرکزی و شهرستان اراک است.

وی افزود: با نتیجه ای که از هفته گذشته در کرمان کسب کردیم ، اکنون سرنوشت ما در دست ماست و می توانیم یک بازی و یک برد را حساب کنیم ، بعد از تقریباً 18 سال انتظار برای جشن ترفیع به لیگ برتر.

به گفته سرمربی تیم ملی فوتبال اراک آلومینیوم ، بازی با داماش بازی آسانی نخواهد بود ، به خصوص که داماش در هفته های اخیر به نتایج خوبی رسیده است. با این حال ، ما هیچ تلاشی برای پیروزی نخواهیم کرد.

براساس این گزارش ، با انجام 9 بازی در روز یکشنبه 17 اوت ، پرونده رقابت های فصل 98/99 لیگ دسته یک لیگ برتر فوتبال ایران بسته می شود. لیگ دسته اول فوتبال ایران با حضور 18 تیم دنبال شد.

به گزارش خبرنگار آنلاین ، در این رقابت ها تیم فوتبال آلومینیوم اراک شانس بهتری برای پیشرفت در لیگ برتر دارد. این تیم برای کسب لیگ برتر نیازی به نتایج دو تیم دیگر (مس و خوشه طلایی) ندارد و می تواند به لیگ برتر صعود کند تا با پیروزی مقابل داماما گیلان جشن بگیرد.

مطابق با براساس این گزارش ، تیم فوتبال آلومینیوم اراک پس از این تیم از مس رفنجانی با 16 برد ، 12 تساوی ، 5 شکست ، 29 گل به ثمر رسیده و 20 گل تساوی ، در رده دوم جدول لیگ دسته اول لیگ است. تیم فوتبال مس رفسنجان نیز در لیگ برتر موفق شد. و تیم دیگری می تواند لیگ برتر شود که امیدواریم تیم فوتبال اراک آلومینج باشد.

دکمه بازگشت به بالا