عمومی

آموزش دانش آموزان در ۸ شهر کردستان غیر حضوری شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

محمد رشید قربانی در گفتگو گفتن مهرا به خبرنگار گفت: بر اساس مصوبه ستاد مبارزه با تاج و تخت استان، فعالیت مدارس استان از روز شنبه 7 اسفند ماه 92 تا پایان هفته تعیین شده است.

وی افزود: در شهرستان های سنندایی، سروآباد و کامیاران که در وضعیت تاج سرخ قرار دارند، کلاس های درس دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی در مدارس روستاها کم جمعیت است و آموزش عملی هنرستان ها در راستای سلامت است. پروتکل ها .

قربانی خاطرنشان کرد: کلاس های درس تمامی مدارس شهرستان در مقاطع مختلف تحصیلی که در وضعیت کرونا هستند به مدت یک هفته غیبت می کنند و در فضای مجازی شبکه شادی خواهند کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان گفت: در شهرستان ها قروبهمریوان، دهگلاندیواندره و بانه که وضعیت نارنجی رنگی دارند، وضعیت شهرهای قرمز رنگ را دارند.

قربانی افزود: در شهرستان های سقز و بیجار که در وضعیت زرد قرار دارند آموزش حضوری انجام می شود اما در مدارس شهری و روستایی این شهرها و سایر شهرها در صورت وجود دانش آموز بیش از یک کلاس. با تابلوهای تاج پیشنهادی شوراهای مدارس و تایید دولت شهر می توانند به مدت یک هفته به صورت غیر حضوری در بستر شاد ادامه تحصیل دهند.

دکمه بازگشت به بالا