اقتصادی

آنهایی که علیه ملت ما جفا کردند حالا پیغام می‌فرستند و درخواست مذاکره می‌کنند + فیلم و عکس

رئیس‌جمهور: رئیس جمهور با بیان اینکه تحریم‌ها علیه ملت ایران مشکلاتی را ایجاد کرده اما ملت ایران، شما را به خوبی می‌شناسند و از اهداف خود دور نمی‌‌شوند، گفت: آنهایی که علیه ملت ما جفا کرده‌اند حالا پیغام می‌فرستند و درخواست مذاکره می‌کنند به گزارش گروه سیاست خبرگزاری آنا، رئیس‌جمهور در جمع مردم شهر ری در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) اظهارداشت: باید از مردم عزیز شهر ری تشکر مضاعف کرد، آن‌ها میزبان زائران گرامی مضجع نورانی حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) هستند، مردم این منطقه همیشه در کنار امام و رهبری ایستاده‌اند و مدافع انقلاب اسلامی بوده‌اند.
رئیس‌جمهور ادامه داد: امروز از نقاط مختلف شهر ری بازدید داشتیم. بخش‌های مختلف در منطقه جهت حل مشکلات مردم در تلاش هستند.
وی افزود: مقرر شد تا نیاز مردم شهر ری در حوزه درمان و تکمیل پروژه کمربندی با تامین بودجه برطرف شود. زمان‌بندی مشخصی برای تکمیل پروژه‌ها در نظر گرفته شده است.
 
رئیسی: آنهایی که علیه ملت ما جفا کرده‌اند حالا پیغام می‌فرستند و درخواست مذاکره می‌کنند
 
رئیس قوه مجریه کشورمان اظهار کرد: از پایانه فروش محصولات پروتئینی امین‌آباد که پس از تکمیل به بارانداز توزیع محصولات کشاورزی ارزان‌سازی شده و بدون واسطه تبدیل خواهد شد، دیدن کرد.
حجت الاسلام رئیسی با بیان اینکه در ابتدای کار دولت همچون دوره‌های قبل با تحریم مواجه بودیم اما با توکل به خداوند، مشارکت ملت بزرگمان و رهنمودهای رهبر انقلاب، به مسیر ادامه می‌دهیم، اظهارداشت: برای حل مشکلات کشور نباید به دنبال بیگانگان باشیم. ما نیروهای کارآمدی داریم که با اتکاء به آن‌ها می‌توانیم موانع را برطرف کنیم
رئیس جمهور بیان کرد: آنهایی که علیه ملت ما جفا کرده‌اند حالا پیغام می‌فرستند و درخواست مذاکره می‌کنند، تحریم‌ها علیه ملت ایران مشکلاتی را ایجاد کرده اما ملت ایران شما را به خوبی می‌شناسند و از اهداف خود دور نمی‌‌شوند.
وی افزود: رسماً اعلام کردیم که در خصوص ذخایر ارزی هیچ مشکلی نداریم اما برخی می‌خواهند با ایجاد شایعه درباره وضعیت اقتصادی ایجاد نگرانی کنند.
 
رئیسی: آنهایی که علیه ملت ما جفا کرده‌اند حالا پیغام می‌فرستند و درخواست مذاکره می‌کنند
 
حجت‌ الاسلام رئیسی ادامه داد: دولت به صورت رسمی برای همه فعالان اقتصادی ارز تخصیص می‌دهد و کشور هیچ مشکلی در این خصوص ندارد.
رئیس جمهور با تأکید بر اینکه باید نسبت به آنچه خداوند به ما عطا کرده، شکرگزار باشیم و شکر این نعمت را با خدمت‌گذاری به مردم انجام دهیم، اظهارداشت: ما وظیفه داریم با روش‌های نو ارزش‌های انقلاب و امام را معرفی کنیم. جوانان عزیز ما باید بدانند که چه میراث گرانبهایی دارند.
به گزارش آنا، رئیس جمهور با حضور در حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) در شهر ری از این مضجع مبارک زیارت کرد.
 
رئیسی: آنهایی که علیه ملت ما جفا کرده‌اند حالا پیغام می‌فرستند و درخواست مذاکره می‌کنند
 
** بازدید از روند تکمیل بزرگ‌ترین تصفیه‌خانه فاضلاب ایران
رئیس‌جمهور در حاشیه بازدید از روند تکمیل بزرگ‌ترین تصفیه‌خانه فاضلاب ایران در شهرستان ری، با کارگران این مجموعه گفت‌وگوی صمیمانه‌ای داشت
آقای رئیسی در پاسخ به گلایه کارگران درعدم پرداخت به موقع حقوق، به مدیران مجموعه دستور داد تا پرداخت حقوق‌های معوقه کارگران در اسرع وقت انجام شود.
 
رئیسی: آنهایی که علیه ملت ما جفا کرده‌اند حالا پیغام می‌فرستند و درخواست مذاکره می‌کنند
 
حجت‌الاسلام رئیسی همچنین از بزرگترین پروژه تصفیه‌خانه کشور در جنوب تهران بازدید کرد و دستور داد به شرط تامین کامل بودجه، این پروژه تا پایان سال ۱۴۰۲ تکمیل شود.
رئیس جمهور در این سفر همچنین از کمربندی دوم تهران و تقاطع غیرهمسطح غنی آباد نیز بازدید کرده و دستورات لازم را صادر کرد.
 
بخشی از صحبت‌های رئیس‌جمهور درباره درخواست مذاکره غربی‌ها و همچنین عدم مشکل در تأمین ارز می‌توانید در زیر ببینید:

 
به گزارش آنا، پس از بازدید رئیس جمهور از پروژه‌های نیمه کاره شهرستان ری، وی در جلسه شورای اداری شهرستان ری حضور پیدا کرد. 
  انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا