ورزشی

اتفاقات مجمع فدراسیون کشتی مورد تایید هیچکس نیست/ فدراسیون‌ها نباید بذر بی‌اعتمادی و ناامیدی را به جامعه تسری و گسترش دهند

اسکندری: اتفاقات مجمع فدراسیون کشتی مورد تایید هیچکس نیست/ انجمن ها بذر بی اعتمادی و ناامیدی را در جامعه پراکنده نکنند.

رئیس بولینگ گفت: بر کسی پوشیده نیست که مسائل مالی و اقتصادی یکی از چالش های فدراسیون های ورزشی در کشور است، موضوعی که همیشه وجود داشته است، اما حفظ ارزش ها و اخلاق در ورزش مانع از بروز مشکلات جدی شده است. و فدراسیون بیلیارد

به گزارش خبرگزاری هاشم اسکندری، وی با اشاره به این سوال که هیچ فدراسیونی نباید عدالت را زیر پا بگذارد، گفت: در ماه های اخیر شاهد زیر سوال بردن عملکرد عالی ترین نهاد ورزش کشور و مدیرعامل این وزارتخانه از سوی یکی از فدراسیون های ورزشی بوده ایم که در صورت تداوم می تواند خشم عمومی و بی اعتمادی به مدیران ورزش کشور را به دنبال داشته باشد. .

او اضافه کرد: روز شنبه اتفاقاتی در مجمع فدراسیون کشتی رخ داد که مورد تایید هیچ یک از اهالی داخل و خارج از ورزش داخلی قرار نگرفت.

اسکندری ادامه داد: در ورزشی که اخلاق حرف اول را می زند، مسئولان نه خود و نه فدراسیون را تحقیر نکنند و سوال هایی را از رئیس مجمع بپرسند که باعث رنجش جامعه ورزش شود. همه ما سید محمد پولادگر را به عنوان مدیری توانمند و شایسته ورزشی در کشور می شناسیم که افتخارات بسیاری را در فدراسیون تکواندو کسب کرده و پس از دو دهه حضور موثر، سمت معاونت توسعه قهرمانی و ورزش حرفه ای را برعهده دارد.

رئیس انجمن بولینگ و بیلیارد خاطرنشان کرد: سجادی به عنوان وزیر ذی صلاح، مسئولیت وزارت ورزش را بر عهده دارد و از همه مشکلات اعم از موانع، تهدیدها و فرصت های موجود در جامعه ورزش آگاه است.

او بیان کرد: فدراسیون های ورزشی به عنوان کمیسیونر و همسو با وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک باید مروج اصول اساسی و نهادی ورزش در کشور باشند و بذر بی اعتمادی و ناامیدی را در جامعه پراکنده نکنند.

اسکندری افزود: اعضای مجمع فدراسیون کشتی که نام پهلوانی آنها با قهرمانی گره خورده است، به خوبی می دانند که رفتارها و سخنان بی تدبیری در شرایط کنونی می تواند آثار منفی و نامناسبی در درازمدت داشته باشد. شاید اگر از ابتدا برخی را آرام نمی‌کردیم، شاهد اتفاقات دیروز نبودیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم همکاران عزیزم در فدراسیون ها و سایر نهادهای ورزشی موضع خود را روشن کنند تا از هرگونه رفتار و گفتار و روش های بی تدبیری برای تامین بودجه بیشتر پرهیز کنند و عدالت را در نهادهای بالاتر با عدالت و نکات برنامه ریزی شده و پویا حوزه ورزش تامین کنند.

انتهای پیام//

دکمه بازگشت به بالا