عمومی

اجرای جهاد آب‌رسانی به ۱۰۷۵۱ ‏روستا در سیستان و بلوچستان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، سردار احمد شفاهی ظهر چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه که به منظور تشریح برنامه های هفته بسیج در محل سالن همایش های مهمانسرای پنج آذر زاهدان برگزار شد، اظهار داشت: تفکر بسیجی سن، نژاد، جنسیت، زمان، مکان است. و مرز نمی شناسد و جهانی است.

وی تصریح کرد: بسیج دارای مانع محکم و عمیق و نظام فکری مستحکمی است و باید از توان رسانه ها و شبکه های اجتماعی برای ترویج و گسترش این تفکر در جامعه اسلامی استفاده کنیم چرا که اگر تفکر بسیج مربوط به جهادی، حتما معجزه می سازند.

بسیجیان آرمان خواه، عدالت خواه، استبداد ستیز و دلسوز هستند

وی تصریح کرد: بسیجیان آرمان خواه، عدالت خواه، طاغوت ستیز و دلسوز هستند و در عرصه های مختلف هنری و فرهنگی اقدامات موثری را به نمایش گذاشته و انجام می دهند.

این مسئول ادامه داد: بسیج مجموعه ای از مردمی است که فداکارترین افراد را پرورش داده و برای اهداف عالیه ملت و رساندن مردم به کمال اقدام مجاهدانه انجام می دهد. این تشکیلات تاکنون در عرصه‌های مختلف تلاش و رشادت‌های ویژه‌ای داشته است که نباید فراموش شود زیرا این تلاش‌ها نقش برجسته‌ای در خنثی کردن دسیسه‌های دشمن داشته است.

اجرای طرح جهاد برای آبرسانی به 10 هزار و 751 روستای سیستان و بلوچستان

وی بیان کرد: از آنجایی که فرهنگ و تفکر باسیه و باسیه در همه عرصه ها به ویژه در دفاع مقدس فراگیر شد، توانستیم پیشاپیش همه دنیا جنگ کنیم و مقاومت و مقابله با غرب و شرق که از افتخارات است بسیج شویم. .

بسیج اندیشه، فرهنگ و اندیشه های جاری

فرمانده نیروی زمینی ارتش سیستان و بلوچستان سلمان با تاکید بر اینکه سه عنصر بصیرت، اخلاص در عمل و عمل به موقع و به موقع لازمه پیروی از رسالت و مأموریت بسیه است که در مقاطع مختلف به آن توجه داریم و بیان کرد: اتفاق و اقدامی مهم، ارزشمند و تأثیرگذار در کشور، بنیانگذار فرزانه و فرزانه انقلاب اسلامی با درک عمیق از تاریخ به ویژه تاریخ اسلام و ایران و شرایط ویژه ای است که در ابتدا وجود داشت. از پیروزی انقلاب و از سوی دیگر تحلیل بسیار ارزنده ای درباره آینده ایران اسلامی در اقدامی شجاعانه و خردمندانه دستور تشکیل ارتش 20 میلیونی را صادر کردند.

وی افزود: پس از گذشت 43 سال، همه ما و کسانی که خالصانه و خالصانه به این امر توجه دارند، یقیناً و یقیناً از زحمات ارزشمند امام راحل (ره) در تشکیل بسیج که یک تشکل مردمی ارزشمند است، تجلیل می کنیم. این زمان ها نقش تعیین کننده و تکمیل کننده بسیج بود

این مسئول ادامه داد: به فرموده رهبر معظم انقلاب «سازمان بسیج یکی از بدعت های امام راحل بود»، آنچه از این بیان نتیجه می گیریم این است که بسیج یک فکر، یک فرهنگ و یک اندیشه بود که در همه جا وجود داشت. زمان. این امر ادامه دارد و از این منظر می توان ادعا کرد که تفکر بسی در تولد انقلاب اسلامی مؤثر بوده و قطعاً تأثیرات جدی و ویژه ای در روند انقلاب اسلامی داشته است.

رزمایش گروه های جهادی در عرصه خدمت

وی با اشاره به این نکته که در نگاه امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) تفکر باسیه عامل دور شدن چشم طمع دشمنان از سرزمین اسلامی است، گفت: هر جا که تفکر باسیه باشد با تفکر، چشم طمع دشمنان به آن ملت و منطقه کاهش می یابد.» مشخص شده است که در هر مقطع و زمانی که کمیساریای اجرایی نسبت به این فرهنگ و طرز فکر کمتر تنوع داشته باشند، کل نظام آسیب می بیند و همه مردم آسیب می بینند.

فرمانده سپاه سلمان در ادامه به تشریح برنامه های هفته بسیج پرداخت و شعار این هفته را «بسیج در خدمت ملت ایران» عنوان کرد و گفت: از 8 آبان لغایت 14 آذرماه سال جاری، یک هفته اجرا می شود. برنامه هفته بسیج با تجدید میثاق با آرمان ها با امام راحل (ره) مقام معظم رهبری و شهدا آغاز و با رزمایش گروه های جهادی در عرصه خدمات رسانی در سراسر استان ادامه خواهد یافت. .

وی بیان کرد: در هفته بسیج امسال برنامه های متعدد فرهنگی، اجتماعی، جهاد تبیین در قالب طرح شهید هاشمی و در پایان این هفته 14 آذرماه «شکوه پایداری و استقامت» اجرا می شود. این برنامه در سراسر استان اجرا می شود و در مرکز استان در قالب اجتماع چند هزار نفری برگزار می شود.

وی افزود: مجموعه بسیج مصطفان از ابتدای سال جاری بر اساس سند راهبردی ده ساله برنامه های خود را رصد و پیگیری می کند.

وی ادامه داد: اجرای برنامه بر اساس اردوها و رویدادها است و در سطح استانی و بسیه 9 اردو با هدف اجتماعی، فرهنگی، فقرزدایی، امنیت و… موضوع بعدی مورد توجه ویژه قرار گرفته است. ما برنامه های خدماتی برای مردم ایجاد کرده ایم.

وی در پایان سخنان خود با توزیع بیش از 35000 بسته وسائل معیشتی بین نیازمندان، توزیع 350 جهیزیه، توزیع آرد بین روستائیان و عشایر، ادامه اجرای آبرسانی به 1751 روستای استان و اجرای طرح پروژه انتقال آب از تهلب به زاهدان یکی از مهمترین برنامه های هفته بسیا در سیستان و بلوچستان است.

دکمه بازگشت به بالا