عمومی

اجرای ٣١۵ برنامه محرومیت زدایی در فارس/ فعالیت ۳۵۰۰ گروه جهادی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهرا ، اسماعیل قزل سفلی بعدازظهر یکشنبه در یک نشست خبری اظهار داشت: یکی از وظایف بسیج سازندگی هدایت و سازماندهی نیروهای بسیج است ، بنابراین این سازمان در تلاش است تا به این مهم دست یابد.

او اضافه کرد: بر اساس برنامه ریزی صادر شده توسط مقام معظم رهبری برای تعیین اهداف بسیج سازندگی در استان فارس 15 طرح تعیین شده است که تا 25 اوت اجرا می شود.

وی ادامه داد: “این برنامه ها ممکن است شامل جلسات گفتمان جهادی ، یادواره های جهادی ، آموزش 2000 جهادگر و برگزاری اردوی جهادی و واکسیناسیون حیوانات سبک در برابر بیماری ها باشد.” نوشخواران نقل شده

رئیس سازمان بسیج سازندگی از استان فارس تأکید کرد: project پروژه ساخت و ساز در 6 شهر استان راه اندازی می شود و ساخت 3000 خانه برای فقرا تخریب می شود.

او ادامه داد: قبلا فقط 40 گروه جهادی در استان فعال بودند ، اما اکنون 3550 گروه جهادی در استان فعالیت می کنند و حذف را حذف می کنند.

قزل آلای اصلی اصلی اکثر وی وظیفه گروه های جهادی را انکار توصیف کرد و گفت: “ستاد سازی و هدایت گروه های جهادی در حال انجام است و ما در تلاش هستیم احصا مشکلات مناطق فقیرنشین برای حل مشکلات اجتماعی ، بنابراین همکاری دستگاه های مختلف باید با گروه های جهادی باشد تا شاهد موفقیت در این زمینه باشیم.

دکمه بازگشت به بالا