ورزشی

احمدی: امکان برگزاری انتخابات ورزش روستایی در آبان فراهم نیست

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: ما منتظریم نتایج تحقیقات برای برگزاری انتخابات فدراسیون ورزش های روستایی و بازی های محلی و بومی را بدست آوریم.

عبدالحمید احمدی در گفت وگو با مجله تفریحی زیباروز ، درباره زمان انتخاب فدراسیون ورزش های روستایی و بازی های بومی و محلی اظهار داشت: ما تحمل خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این سال که آیا احتمال برگزاری انتخابات در ماه نوامبر وجود دارد یا خیر ، گفت: ایده این بود که پس از دریافت استعلام ، انتخابات تا پایان آنلاین برگزار شود اما متأسفانه به نتیجه مطلوب نرسیدیم. البته هرچه نتایجی که زودتر حاصل می شود سخت تر باشد ، تا بتوانیم انتخابات را در اسرع وقت برگزار کنیم. اگرچه فکر نمی کنم بتوانیم انتخابات را در ماه نوامبر برگزار کنیم.

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: امیدوارم در ماه دسامبر مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش های روستایی را بدون مشکل خاصی برگزار کنیم.

وی همچنین در مورد توانایی جعفری برای شرکت در انتخابات فدراسیون ورزش های روستایی و بازی های بومی و محلی گفت: طبق درخواستی که از معاون اداری و منابع وزارت ورزش در مورد وضعیت جعفری برای حضور در انتخابات دریافت کردیم ، وی احتمالاً کاندیدا خواهد شد. هیچ حوزه انتخابیه ای به عنوان نامزد وجود ندارد.

در آخر احمدی درباره مجمع عمومی فدراسیون ورزش های کارگری خاطرنشان کرد: گزارش بازرسی و خزانه داری این فدراسیون نشان داد که نظم مالی خوبی وجود دارد. تقویم عملیاتی اتحاد نیز در این مجمع تصویب شده است ، که امیدوارم امسال نیز با قدرت به کار خود ادامه دهد ، بنابراین با بهبود شرایط بیماری عروق کرونا قلب ، شاهد مسابقات ورزشی در کارخانه ، در سطح ملی و بین المللی خواهیم بود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا