عمومی

ادای احترام مسئولان و مدیران فارس به شاهچراغ (ع) – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، استاندار فارس روز جمعه در سالروز بزرگداشت حضرت احمد بن موسی کاظم (ع)، به همراه فرمانداران شهرستان‌ها و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان با حضور در حرم امین ولایت، ضمن زیارت و تجدید میثاق با اهل بیت عصمت و طهارت، مضجع شریف این امامزاده واجب التکریم را گلباران کردند.

ایمانیه در حاشیه این آئین، زندگی در زیر سایه آستان مقدس شاه‌چراغ (ع) را افتخاری، برای مردم فارس دانست و گفت: امیدوارم مسئولین استان فارس و شهر شیراز، به این افتخار و نعمتی که نصیب این شهر و استان شده توجه ویژه داشته باشند و با تمام قوا از این نعمت استفاده کنند و بتوانند وظیفه خدمتگزاری خود را به آستان اهل بیت عصمت و طهارت انجام دهند.

محمدهادی ایمانیه افزود: در دهه کرامت قرار داریم، دهه‌ای که آغاز آن با میلاد حضرت معصومه سلام الله علیها است و پایان آن با میلاد حضرت ثامن‌الحجج علیه السلام مقارن است و بین این دهه، روزی برای بزرگداشت حضرت احمد بن موسی علیه السلام نامگذاری شده است.

وی خاطر نشان کرد: امیدواریم خدمات مسئولین استان و شیراز با درایت و توجه به الزامات بافت تاریخی و مذهبی این منطقه، به نحوی صورت پذیرد تا مردمانی که در این محدوده زندگی می‌کنند، بتوانند از خدمات ویژه‌ای که مخصوص این بافت است، استفاده کنند.

دکمه بازگشت به بالا