اقتصادی

ارسال ۲۵۰ مقاله علمی به همایش ملی نوآوری

رئیس برگزاری نخستین همایش ملی نوآوری خبر داد؛ محسن نیازی از ارسال ۲۵۰ مقاله علمی پژوهشگران به دبیرخانه همایش ملی نوآوری در علوم انسانی و اجتماعی خبر داد. به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از کاشان، محسن نیازی رئیس برگزاری نخستین همایش ملی نوآوری در علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه کاشان از ارسال ۲۵۰ مقاله علمی از پژوهشگران به دبیرخانه این همایش ملی خبر داد و اظهار کرد: از این تعداد ۱۹۶ مقاله پذیرفته شده که ۱۱۶ مقاله از استادان و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها، ۳۸ مقاله توسط فرهنگیان و ۴۲ مقاله دانشجویی بوده که چکیده مقالات این همایش در کتاب چاپ و اصل مقالات نیز به‌صورت الکترونیکی منتشر شده است.
وی با اشاره به رویکرد دانشگاه‌ها به دانشگاه‌های کارآفرین و فناور، نوآوری در علوم انسانی و اجتماعی را مهم دانست و افزود: نوآوری اجتماعی رویکرد بین بخشی دارد و از نظر جهانی قابل استفاده بوده و نهادینه‌سازی آن بین اقشار مختلف جامعه اهمیت دارد که یکی از مهم‌ترین راهکار‌های آن پرداختن به موضوع نوآوری اجتماعی در مراکز علمی و پژوهشی دانشگاه‌ها و مدارس است.
ارسال ۲۵۰ مقاله علمی به همایش ملی نوآوری
رئیس برگزاری نخستین همایش ملی نوآوری در علوم انسانی و اجتماعی به راه‌اندازی سرای نوآوری و کارآفرینی علوم انسانی و از اخذ مجوز خانه خلاق (مرکز نوآوری) علوم انسانی و اجتماعی در دانشگاه کاشان اشاره کرد و گفت: در این راستا گروه‌های تیمی متشکل از اعضای هیئت علمی و دانشجویی و انتشار آثار علمی و پژوهشی در حوزه نوآوری در علوم انسانی و اجتماعی گام برداشته که انجام رویداد علمی نخستین همایش ملی نوآوری در علوم انسانی و اجتماعی یکی از این اقدامات است.
نیازی هدف از برگزاری این همایش را تبیین دیدگاه‌ها و نظریه‌های مرتبط با نوآوری علوم انسانی و اجتماعی، شناسایی تجارب نظام‌های آموزشی، شناسایی فرصت‌ها و چالش‌های فراروی نوآوری علوم انسانی و اجتماعی برشمرد و ابراز امیدواری کرد تا با برگزاری این همایش گام مثبتی در زمینه نوآوری در علوم انسانی و اجتماعی را فراهم آورد.
به گزارش آنا، نخستین همایش ملی نوآوری در علوم انسانی و اجتماعی با حضور جمعی از پژوهشگران و محققان در دانشگاه کاشان برگزار شد. انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا