ورزشی

از رئال پیشنهاد داشتم/ بارسلونا را با قلبم انتخاب کردم

به گزارش شفاف به نقل از آلموندو، نیمار یکی از استعدادهای بزرگ فوتبال برزیل و جهان بود تا جایی که حتی پله، اسطوره فوتبال برزیل، قبل از پیوستن این بازیکن به بارسلونا، او را بهتر از مسی می دانست.

نیمار هم از بارسلونا و هم از رئال مادرید پیشنهاد داشت اما تصمیم گرفت سانتوس را به مقصد بارسلونا ترک کند تا لحظات خوبی را با مسی تجربه کند. او با آبی ها قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد و سپس راهی پاری سن ژرمن شد.

او در مورد پیوستن به بارسلونا در سال 2013 گفت: زمانی که در سانتوس بودم پیشنهادهای زیادی داشتم، اما رویای من حضور در بارسلونا بود، بنابراین قلبم را دنبال کردم. از کودکی بازی های بارسلونا را دنبال می کردم و آرزوی من این بود که روزی در این تیم بازی کنم و به محض دریافت چنین پیشنهادی بلافاصله آن را پذیرفتم.

نیمار درباره علاقه رئال مادرید به استخدام او گفت: یادم می آید از رئال مادرید پیشنهاد داشتم. پیشنهاد دیگری به خاطر ندارم، اما به یاد دارم که فرصت حضور در رئال مادرید را هم داشتم. باید تصمیم نهایی را می گرفتم. من به حرف قلبم گوش دادم و به همین دلیل بارسلونا را انتخاب کردم. قلبم باعث شد به بارسلونا بروم و از تصمیمم پشیمان نیستم.

نیمار هم در بارسلونا لحظات خوبی را تجربه کرد اما تصمیم گرفت به پاری سن ژرمن برود. او با قراردادی تا سال 2022 و 222 میلیون یورو به تیم پاریسی رفت. او قرارداد خود را با پاری سن ژرمن تا سال 2025 تمدید کرد.

نیمار تابستان امسال در آستانه جدایی از پاری سن ژرمن بود اما در نهایت تصمیم گرفت در این تیم بماند.

دکمه بازگشت به بالا