ورزشی

از سئول فقط سه امتیاز می خواهیم

به گزارش شفاف، تمرینات تیم ملی فوتبال ایران برای بازی مقابل کره جنوبی و لبنان در حالی آغاز شده که بازیکنان داخلی در اردو هستند و باید لژیونرها به جمع هم تیمی های خود در سئول اضافه شوند.

وحید امیری در آستانه آغاز دور جدید اردوی تیم ملی ایران برای دیدار مقابل کره جنوبی و لبنان گفت: خدا را شکر بار دیگر افتخار پوشیدن پیراهن تیم ملی را داشتم و امیدوارم یک وقت بخیر. بازی ها.”

هافبک پرسپولیس افزود: بازی های بسیار سختی در پیش داریم و امیدوارم با درایت کادر فنی و تعهد بازیکنان و انرژی مثبت هواداران امتیازات کامل را مقابل کره و لبنان کسب کنیم و به نتیجه برسیم. جام جهانی با اقتدار.”

تیم ملی ایران: از سئول فقط سه امتیاز می خواهیم

امید نورافکن هافبک سپاهان که باز هم در جمع شاگردان دراگان اسکوچیچ قرار گرفته است، گفت: امیدوارم بهترین نتیجه را کسب کنیم در هر صورت قطعا برای سه امتیاز این بازی ها به میدان خواهیم رفت.

دانیال اسماعیلی فر که مدت هاست به اردوی تیم ملی ایران دعوت شده است، گفت: خدا را شکر می کنم که سال 1400 برای من آغاز و به خوبی تمام شد. ابتدای سال برای بازی های بحرین به اردوی تیم ملی دعوت شدم و اکنون برای دو بازی آینده آماده هستم.

میلاد سرلک ملی پوش پرسپولیس نیز درباره اردوی تیم ملی صحبت کرد و گفت: خود را برای دو دیدار بسیار مهم آماده می کنیم تا با نتیجه خوب همچنان پیشتاز باشیم.

عارف غلامی مدافع استقلال تهران که پس از ریکاوری از مصدومیت به تیم ملی ایران دعوت شد، گفت: احساس بسیار خوبی دارم که امیدوارم مسابقات را با موفقیت به پایان برسانیم.

مهدی مهدی پور همچنین درباره احساس خود در اردوی تیم ملی ایران گفت: ما از بازی با ملی پوشان حس بی نظیری داریم. این بهترین افتخاری است که می توانیم به دست آوریم و امیدوارم موفق شویم.

تیم ملی فوتبال ایران در چهارمین فروردین ماه میزبان کره جنوبی است. این تیم هم نهم فروردین است 1401 میزبان لبنان خواهد بود که در مشهد برگزار می شود.

دکمه بازگشت به بالا