ورزشی

از نگاه حل مسئله‌ دانشگاه آزاد تا لزوم تعامل پژوهشگران با صنعت

لاله ملکونیا مدیرکل صنعت و جامعه دانشگاه آزاد اسلامی و سیدحسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی از بخشهای مختلف کارخانه محله بیرجند بازدید و با سیدرضا شمس آبادی مدیرعامل شرکت، مسئولین و مسئولین این واحد دیدار و گفتگو کردند. کارشناسان، سازنده ملاقات و صحبت کردند.


بیشتر بخوانید:

تعامل پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد و اداره کل صنعت خراسان جنوبی

نقش پژوهشگران در تحکیم ارتباط دانشگاه و صنعت


هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی در این نشست گفت: دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی دارای ظرفیت ها، امکانات و قابلیت های قابل توجهی است که در خدمت صنعت و توسعه استان است.

مدیرکل دانشگاه، مراکز صنعتی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی نیز گفت: با نگرش مثبت دکتر طهرانچی گام های موثری در راستای کارآفرینی و حل مشکلات برداشته شده است و این فرصت ارزشمندی برای جوانان است. برای ادامه بهبود فن آوری و مهارت ها.”

ملکونیا در ادامه با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی زمینه را به گونه ای فراهم کرده است که بتواند بیشتر در خدمت صنعت باشد، ادامه داد: دانشگاه و صنعت آنها تاکنون نتوانسته اند به یک زبان مشترک و زبان مشترک برسند و یکدیگر را درک کنند.

از منظر حل مشکل دانشگاه آزاد تا نیاز پژوهشگران به تعامل با صنعت

وی یادآور شد: دانشگاه آزاد اسلامی به جزیره ای تبدیل شده و به شبکه آزمایشگاهی جامع، قوی و یکپارچه تبدیل شده است و این ظرفیت عظیم، تجهیزات و امکانات آزمایشگاهی ساختاری به اندازه دانشگاه آزاد اسلامی در هیچ دانشگاه کشوری وجود ندارد. . “

مدیرکل کانون های صنعت و جامعه دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی می تواند در زمینه های مختلف به شرکت کویر تایر کمک کند، خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی با ظرفیت 400 واحد دانشگاهی. و 22000 عضو معلم در بین بهترین اساتید 11000 مرکز خدمات آزمایشگاهی و 170 مرکز تحقیقاتی در کشور وجود دارد.

مدیر کارخانه کویرتایر همچنین با ابراز خرسندی از رویکرد جدید دانشگاه اسلامی به صنعت آزاد خاطرنشان کرد: شرکت کویرتایر هر ساله نیازهای تحقیقاتی و فناوری خود را به صورت فراخوان اعلام می کند.

شمس آبادی گفت: با برنامه ریزی و رویکرد جدید دانشگاه آزاد اسلامی، اعتماد صنعت جلب می شود.

وی تصریح کرد: شرکت کویرتایر می تواند از اساتید و پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی در سه حوزه تشخیص مواد اولیه، تست قطعات مکانیکی، فرآوری و ساخت استفاده کند.

انتهای پیام/4078/4062/

دکمه بازگشت به بالا