ورزشی

از ورزشکاران المپیک و پارالمپیک تمام قد حمایت می‌کنیم/کمک به فوتبال فوریت داشت و نمی‌توانستیم تعلل کنیم

طبق گزارش ها شفاف، محمد نوبکت، رئیس سازمان برنامه و بودجه امروز در جلسه ای با مسعود سلطانی فر ، وزیر ورزش و جوانان و روسای فدراسیون های المپیک وی اظهار داشت: ما با رویدادهای بسیار مهمی مانند بازی های المپیک و بازی های پارالمپیک روبرو هستیم و نگاه ملت ایران به فرزندان خود در عرصه جهانی و مسابقات بین المللی معطوف است. بدون شک هر موفقیت و امتیازی که در مسابقات المپیک و پارالمپیک کسب کنند ، مردم ایران را به وجد می آورد. با همه مشکلات و شرایط حاکم بر جامعه ، فرصتی برای تقویت شادی و غرور ملی خواهد بود. بر این اساس ، حمایت از فدراسیون ها در مسابقات المپیک و پارالمپیک می تواند یک مأموریت بزرگ باشد. به منظور تقویت فدراسیون ها ، تصمیم بر این شد که سلطانی فر و صالحی امیری نیازهای فدراسیون های مختلف را ارزیابی کنند و با استفاده از ظرفیت های وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک و پارالمپیک بتوانیم این کار بسیار مهم را انجام دهیم.

وی افزود: مردم عزیز کشورمان باید بدانند که تمام تلاش خود را برای حمایت از ورزشکارانی که به بازیهای المپیک و پارالمپیک افتخار می کنند و با برنامه وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک انجام خواهیم داد ، ورزشکاران پر از این مسابقات خواهند بود “آنها چرخش می دهند و قلب مردم ایران را شاد می کنند.

نوبخت در مورد کمک های مالی به اتحادیه فوتبال گفت: “با توجه به نیازهایی که وجود داشت و تیم ملی فوتبال ما مجبور بود در مرحله مقدماتی جام جهانی شرکت کند ، ما نتوانستیم به موقع تحمل کنیم و مجبور شدیم این پرداخت را سریعتر از تیم ملی فوتبال. “کشورمان نیز می تواند بدون نگرانی در این مسابقات شرکت کند.

دکمه بازگشت به بالا