اجتماعی

از پذیرش هرگونه امانت از افراد ناشناس در سفرهای هوایی خودداری کنید

فرمانده پلیس فرودگاه های پلیس پیشگیری فراجا از آمادگی این پلیس برای خدمت رسانی به مسافران نوروزی خبر داد.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز، سردار محسن عقیلی گفت: با شروع سفرهای نوروزی و افزایش حجم پروازها، اقدامات کنترلی در همه فرودگاه‌ها، گشت‌های خودرویی و تخصیص نیروی کمکی به خصوص در فرودگاه‌های کلانشهرها و مناطق زیارتی و سیاحتی انجام و تدابیر لازم در راستای پیشگیری از وقوع جرایم اتخاذ شده است.

فرمانده پلیس فرودگاه های پلیس پیشگیری فراجا در تشریح برنامه های پلیس فرودگاه های کشور در نوروز ۱۴۰۲ گفت: افتخار من و همکارانم در فرودگاه های سراسر کشور خدمت رسانی به هموطنان عزیزی است که این صنعت را برای مسافرت انتخاب می کنند و ما با تمام توان آماده خدمات رسانی به مردم شریف ایران هستیم.

وی به تشکیل قرارگاه نوروزی اشاره کرد و گفت: در این ستاد تمامی اقدامات و وقایع فرودگاه‌های سراسر کشور رصد و با تجزیه و تحلیل اخبار تدابیر لازم اتخاذ می‌شود.

عقیلی در بخشی دیگری از سخنان خود به توصیه های پلیس فرودگاه به مسافران نوروزی اشاره کرد و گفت: مسافران به منظور جلوگیری از هرگونه سوء استفاده های احتمالی از ارائه مدارک هویتی به افراد غیر مسئول خودداری و موارد مشکوک را به‌سرعت به پلیس اعلام کنند.

فرمانده پلیس فرودگاه های پلیس پیشگیری فراجا در ادامه با اشاره به مشکلات مبتلابه برخی از مسافران تاکید کرد: از پذیرش هرگونه امانت از افراد ناشناس اعم از چمدان، بسته و … جداً پرهیز کنید زیرا در صورت کشف اشیاء ممنوعه و موارد مشکوک مسئولیت آن متوجه حامل بار است.

بر اساس گزارش پایگاه خبری پلیس، عقیلی در خاتمه سخنان خود امنیت را محصول مشترک همکاری نیروی انتظامی، مردم، مسئولان و سازمان ها دانست و اظهار امیدواری کرد: مردم و دستگاه ها همانطور که تاکنون با پلیس تعامل خوبی دارند، همچنان به همکاری بیشتر ادامه دهند تا ان شاء الله توفیقات بهتری را در راستای امنیت و آرامش جامعه کسب کنیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا