ورزشی

استارت طوفانی استقلال با فکری

به گزارش یک خبرگزاری مجله تفریحی زیباروز؛ در هفته اول رقابت ها در لیگ برتر ، استقلال و مس رفسنجان در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی 2-0 تیم آبی پایتخت به پایان رسید.

گل های این دیدار را وریا غفوری در دقیقه 59 و ارسلان مطهری در دقیقه 65 به ثمر رساندند و استقلال با پیروزی گام نخست مسابقات لیگ یک را برداشت.

نیمه اول

این مسابقه با قضاوت رضا جعفری در همان دقایق ابتدایی در میانه زمین برگزار شد و دو تیم سعی کردند خود را محک بزنند.

اولین موقعیت جدی در این بازی در دقیقه 4 اتفاق افتاد. در دقیقه 31 ، Arsalan Motahhari از سمت راست وارد میشه ، با حركت بدن خودش ، تعادل مدافع مقابل رو به سرعت ادامه میده و با نتیجهی 1 – 0 نتیجه رو به Rafsanjan Copper میده.

بعد از این شرایط دو تیم فرصت های زیادی برای تهدید یک گل دیگر نداشتند و دو تیم سعی کردند موقعیت هایی برای نزدیک شدن به دروازه ایجاد کنند.

در ادامه استقلال در دقیقه 18 با ضربه وریا غفوری از کنار دروازه مس رفسنجانی صاحب موقعیت گل شد.

در دقیقه 22 بازیکنان Rafsanjan Copper یک موقعیت خارقالعاده برای پاسخ به دست آوردند اما ضربه او به بیرون دروازه وارد دروازه شد. بعد از یک ضد حمله برای استقلال ، ارسال مهدی قائدی از سمت چپ دروازه حریف به دنبال ضربه فرشید اسماعیلی بود که با اختلاف کمی از کنار دروازه مس رفسنجانی بیرون آمد.

در ادامه مسابقه تیم اصلی آبی پوشان تلاش کردند تا به دروازه مس رفسنجانی نزدیک شوند اما نصف و نیمه شانس این تیم به جایی نرسید.

استقلال در دقیقه 28 روی کار ترکیبی ارسلان مطهری و هرویه ملیچ فرصت خوبی برای گلزنی داشت اما ضربه مطهری را دروازه بان مس رفسنجانی مهار کرد.

آبی پوشان پس از سه دقیقه توقف در دقیقه 30 ، فشار زیادی به گل محمد ربیعی دانش آموز وارد کردند اما مدافع مس رفسنجانی مانع از گلزنی حریف شد.

در پایان تلاش دو تیم برای گلزنی نتیجه ای نداد ، بنابراین بازی در نیمه اول با تساوی به پایان رسید.

نیمه دیگر

شروع نیمه دوم با حملات تیم مس رفسنجانی همراه بود و شاگردان محمد ربیعی سعی کردند دروازه آبی ها را به خطر بیندازند. جدی ترین این تهدیدها در دقیقه 50 اتفاق افتاد و امامعلی با خطرناک از کنار استقلال عبور کرد.

سپس مهدی قائدی طی یک حرکت وارد محوطه جریمه مس رفسنجان شد و ضربه این بازیکن به تیر عمودی دروازه حریف برخورد کرد و به بیرون رفت.

اولین گل استقلال او در دقیقه 59 به گل رسید. ضربه سر آراشا رضواندا در محوطه جریمه توسط مس رفسنجان فرصتی به وری غفوری داد و او توانست با پای چپ گل اول بازی را به ثمر برساند تا آبی ها 1-0 پیش بیفتند.

شاگردان محمد ربیعی پس از گل اول استقلال تلاش کردند تا نتیجه را جبران کنند اما استقلال در ضد حمله دوم به برتری رسید و مهدی قائدی در دقیقه 65 از سمت چپ محوطه جریمه حریف توپ را به ارسلان مطهری اضافه کرد. گلوله بد گل دوم استقلال او گل زد.

پس از گل دوم استقلال ، آبی پوشان پایتخت سعی در کنترل بازی داشتند و شاگردان محمد ربیعی نتوانستند کاری انجام دهند و تیم محمود فکری صاحب توپ بود.

بازیکنان استقلال در پایان نیمه دوم سعی کردند گل سوم بازی را به ثمر برسانند اما یک اشتباه آبی پوشان در موقعیت های ایجاد شده مانع از گلزنی این تیم به گل سوم شد.

در دقيقهی 80 بازی خوب Rafsanjan Copper با یک حرکت خوب از سمت چپ نفوذ کرد ، اما توپ با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

در پایان تلاش دو تیم برای به ثمر رساندن گل سوم این دیدار بدون نتیجه بود و استقلال با مدیریت بازی در دقایق پایانی ، سرانجام موفق شد در این دیدار با نتیجه 2 بر صفر پیروز شود و در اولین گام رقابت های لیگ یک پیروز شود. .

254 251

دکمه بازگشت به بالا