ورزشی

استاژ فنی کاراته به میزبانی تبریز برگزار شد

به گزارش خبرگزاری مجله تفریحی زیباروز، به همت بهزاد آمنی رئیس هیئت کاراته بسیج استان آذربایجان شرقی و برای نمایندگان انجمن های “سایتو هاشیتوریو کاراته” و “جوجیتسو کای ورزشی” و استان در تاریخ 28 و 30 اسفند ماه سال جاری یک دوره کاراته فنی در بخش های کاتا و بورد به میزبانی شهر تبریز با موفقیت برگزار شد. . .

گفتنی است این دوره فنی با حمایت معاونت تربیت بدنی سپاه عاشورا استان مدرسی، استاد امیر مهدوی رئیس انجمن کاراته سایتو هاشیتوریو برگزار می شود. ایران ، آسیا و خاورمیانه برگزار شد که با استقبال فوق العاده کاراته کاهای استان همراه بود.

AA

از جمله میهمانان این سمینار فنی می توان به خسرو دانش بنیانگذار کاراته شمال غرب کشور سرهنگ حاج علی حیدرپناه اشاره کرد. قائم مقام تربیت بدنی سپاه استان، محمد افسری، رئیس کمیته کاراته استان آذربایجان شرقی، مهندس سید سهیل سید مصطفوی طباطبایی مدیر عامل صنایع غذایی آرتان پارلاق آریا جناب آقای دکتر بابایی اقدم از اعضای شورای کلانشهر تبریز و جمعی از مسئولین کمیته های کاراته استان و اعضای هیئت مدیره و مسئولین انجمن سایتو هاشیتوریو ذکر کردند.

فهرست مطالب

گفتنی است در حاشیه این مرحله فنی در این مراسم از قهرمان ارزنده هادی اصغری که در مسابقات جهانی مجازی مقام اول را کسب کرد تجلیل شد.

همچنین حمیدرضا سردار ملی از نوادگان ستارخان سردار ملی کتابی با موضوع زندگینامه ستارخان به استاد دوره اهدا کرد.

انتهای پیام//

دکمه بازگشت به بالا