عمومی

استراماچونی پشت نقل‌وانتقال‌های استقلال؟ – مجله تفریحی زیباروز

اظهارات رئیس جدید استقلال مبنی بر اینکه “استراماچونی از همه چیز آگاه است” می تواند به این معنی باشد که نقل و انتقالات نیز براساس نظر او انجام می شود.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز ، این روزنامه خراسان “طبق لیست یحیی گل محمدی ، پرسپولیس نقل و انتقالات را تقریباً به اتمام رسانده و قطر با تیمی كامل شروع خواهد كرد ، اما استقلال در حال حاضر با قول های مدیران خود در مورد بازگرداندن آندره استراماچونی یا انتشار اخبار جالب در وضعیت خوبی نیست. آنها به دوحه می روند! قبل از فینال FA! جام ، احمد سعادتمند در سفر جنجالی ایتالیا با وعده بازگشت استراماچیونی به ایران بازگشت و این خبر کافی بود تا فرهاد مجیدی پس از دربی جام حذفی تیم را ترک کند و در فینال جام حذفی با وساطت دیگران روی نیمکت آبی ها بنشیند. پس از اتفاقات پر حاشیه در فینال ، مدیران باشگاه علیرغم اصرار بر بازگشت استراماچونی ، که البته طبق قوانین جدید لیگ امکان پذیر نیست ، اما برای انتخاب جانشین مجیدی به چندین گزینه داخلی رفتند. برای لیگ قهرمانان اروپا یا احتمالاً فصل آینده تصمیم گرفت و سرانجام تصمیم گرفت. مربی تیم استقلال مجید نامجومطلاغ آبی پوشان را در لیگ قهرمانان اروپا به دست می آورد مربی موقت

در همین حال ، انتظار هواداران پس از این ناکامی حضور موفقیت آمیز باشگاه در بازار نقل و انتقالات بود. آپلودهایی که البته به دلیل شکایت کد در حال حاضر بسته شده اند. اما قول مدیر استقلال برای بستن تیم کهکشانی برای فصل آینده معامله با چند بازیکن با وضعیت نامشخص و نامشخص و یک ، دو بازیکن عادی است. طی روزهای گذشته استقلال محمد رشید مظاهری و بابک مرادی از تراکتور و ماشین سازی را به خدمت گرفته است که هر دو بازیکن به دنبال قرارداد هستند و فسخ قرارداد و قرارداد جدید با استقلال غیرقانونی است. آنها منتظرند داستان محمد بلبلی و مهدی طارمی تکرار شود. متین کریم زاده ، مدافع چپ جوان پارس جنوبی نیز به خدمت گرفته شد ، در حالی که استقلال از جناح چپ هراویه ملیچ و میلاد زکی پور را در اختیار دارد و اولویت تقویت جناح راست و دفاع میانی بود! در این میان مذاکرات با سعید واسی ، محمدحسین مرادوند و فرشاد احمدزاده در جریان بود که یا تقاضای نجومی داشتند یا باشگاه های آنها برای رضایت نامه پول زیادی می خواستند یا هواداران با آنها مخالفت می کردند.

همان نصف و نیمه رونوشت بدون شک نبود. از محل مذاکره تا چرایی مذاکره با این افراد ، سوالات زیادی را برای طرفداران و رسانه ها مطرح کرده است. اولین س isال این است که ساختمان باشگاه در پنج طبقه چه مشکلی دارد ، مدیران این تیم چه چیزی را هتل به عنوان محلی برای اقامت و ایجاد قرارداد با بازیکنان در نظر گرفتند؟ نکته ارزشمند دیگر در برگزاری این جلسات وجود برخی از افراد و معلولان است. افرادی که نمی دانند در این باشگاه چه جایگاهی دارند. س Anotherال دیگری که برای همه و هواداران استقلال به وجود می آید این است که چه کسی لیست این بازیکنان را به باشگاه داد تا امضا کند؟ بابک مرادی ، سید احمد موسوی ، متین کریم زاده و حتی فرشاد احمدزاده که به دلیل فشار هواداران مذاکره طرد شدند ، با نظر چه کسانی با استقلال وارد مذاکره شدند؟ آیا سرمربی بعدی استقلال که هدایت این تیم را قبول می کند ، فردا خود را برای آن خریدها توجیه نمی کند؟ و از همه مهمتر ، هیچ خبری از مذاکره با ستاره های تمام قراردادهای استقلال از جمله علی کریمی ، دیاباته و ملیچ نیست که آنها نیز باشگاه را به درخواست تجدید نظر و جدایی تهدید کرده اند.

در این زمینه تقریباً هیچ کس در این باشگاه مسئولیتی ندارد و شاید بتوان فقط یکی از س questionsالات را به اظهارنظر جالب عبداللهی ، سرمربی جدید استقلال پرداخت. وی گفت: “تا آنجا که من می دانم ، هماهنگی های لازم با استراماچیونی انجام شده است و باشگاه در تلاش است تا او را بازگرداند.” “استراماچونی از همه چیز آگاه است.” این واقعیت که استراماچونی از همه چیز آگاه است ، ممکن است به این معنی باشد که نقل و انتقالات نیز براساس نظر او انجام می شود. بنابراین ، اگر چنین است ، نمی توان اخبار خبری را نادیده گرفت که استراماچیونی برای تماشای مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و بازی های احتمالی استقلال در قطر حضور داشته است. روز گذشته آنلاین نوشت: “این احتمال وجود دارد که سرمربی محبوب هواداران استقلال دوحه به کاروان آبی ها بپیوندد.” “اگر این خبر صحت داشته باشد ، این می تواند به معنای از بین بردن موانع بازگشت ایتالیایی ها به تهران و نیمکت آبی پوشان باشد ، و او به دوحه می رود تا تیم آینده خود را با دقت مشاهده و تجزیه و تحلیل کند!”

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا