ورزشی

اسلحه اصلی ما هواداران هستند که از آن محرومیم/ شجاعی عصای دست کی‌روش بود

الهامی: سلاح اصلی ما هوادارانی هستند که از آنها محرومیم/ شجاعی کادر کی روش بود

سرمربی نساجی مازندران می گوید باید بازیکنان باتجربه در تیم ملی حضور داشته باشند تا حواشی این تیم جمع شود.

به گزارش خبرگزاری مجله تفریحی زیباروز؛ نساجی مازندران و فولاد خوزستان فردا (جمعه) به عنوان بخشی از هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال آنها به مصاف یکدیگر می روند.

الهام خاموش در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی تیمش مقابل اهن خوزستان بیان کرد: حمید خوشخان قاضی اخلاق درگذشت فوتبال ما به کشورمان تسلیت می گوییم، خوشحالم که در آغاز سال با تیمی با شخصیت، نظم و ساختار بازی ما در حال کار هستیم فولاد یکی از تیم های بسیار خوب کشورمان است و برای این تیم و جواد نکونام در جام باشگاه ها آسیا امیدوارم موفق شوید.

وی افزود: از نظر کیفی سال گذشته خیلی خوب پیش رفت و به حقشان نرسیدند و مطمئنم نکونام با افزایش تجربه بین المللی در این فصل موفق تر خواهد بود. نکونام با توجه به امکاناتی که دارد عملکرد بسیار خوبی داشته و امیدوارکننده است.

الهامی گفت: از نظر کیفیت فوتبال به شرایط خوبی دست یافته ایم، باید بازی دیدنی را به نمایش بگذاریم تا مازندرانی ها را خوشحال کنیم. اگه بازی اول باشه عالی میشه سال نو این یکی از معدود رویدادهایی است که با حضور هواداران برگزار شد فوتبال ایران رخ می دهد. من زمین ما هیچ تشکری نداشتیم مشهد بیا بریم میدان سلاح اصلی ما هواداران هستند اما متاسفانه مدت هاست که از حضور این عزیزان محروم شده ایم.

مربی ورزشی منسوجات مازندرانی افزود: هر تیمی که تمرکز لازم را داشته باشد و کمتر اشتباه کند برنده خواهد شد. مقابل فولاد حق نداریم اشتباه کنیم، تیم نکونام از موقعیت های فردی بهترین استفاده را می کند. امیدوارم شاهد بازی خوب و تاکتیکی باشیم. چلیک آخرین بازی خانگی را مقابل ما دارد و پس از آن راهی مسابقات آسیایی می شود. ما هم انگیزه زیادی داریم و انشالله به آنچه می خواهیم برسیم.

وی در مورد مصدومان و محرومان تیمش نیز گفت: اگر نساجی فقط 11 بازیکن داشته باشد برای برد بازی می کند. مصدومیت ها و محرومیت هایی داشته ایم اما باید خوب کار کنیم. به اسم شرکت کننده اهمیتی نمی دهیم، چه استقلال فولاد باشد، سپاهان باشد یا پرسپولیس. بازی مقابل فولاد سخت‌تر است و با تمام احترامی که برای نکونام قائل هستم، امیدوارم برنده شویم.

الهامی در مورد ترجیحش برای همه گروه‌های ایران در جام جهانی گفت: اگر می‌خواهیم با شانس به یک قرعه خوب برسیم باید بعد از روز قرعه کشی استراتژی خود را مشخص کنیم. بعد از بازی با کره جنوبی شرایطی به وجود آمد که انتقادها شدت گرفت. ایران بر جام جهانی او همانطور که مقابل کره است کار خواهد کرد. ما باید تمام تلاش خود را برای بهتر شدن انجام دهیم.

وی افزود: باید طوری فوتبال بازی کنیم که بتوانیم مقابل تیم های بزرگ بهتر کار کنیم. سایر اخبار جام جهانی از عراق نه امارات و کامبوج. اگر بازی با کره را برده بودیم با خرگوش می خوابیدیم، خوشبختانه از تلنگر باختیم. باید ابزار لازم فراهم شود و نقاط ضعف شناسایی شود پوشش دادن دادن. 8یروش 8 سال که در تیم ملی او همچنین از وسایل فوتبال برای ارائه تاکتیک های مورد نظر خود استفاده کرد و هر کاری که لازم بود انجام داد.

مربی نساجی مازندران افزود: من در جایگاهی نیستم که بگویم سرمربی اصلی تیم ملی چه کسی باید باشد. باید فدراسیون تصمیم بگیرد، اسکوچیچ یا شخص دیگری، هرکسی سرمربی است، باید حمایت کنیم که انشالله با نتایج خوب مردم را خوشحال کنیم. موفقیت در فوتبال و کشتی باعث خوشحالی مردم می شود. شاید بهتر باشد از برخی افراد سؤال شود، شاید سرمربی تیم ملی او اعتقادی به این موضوع ندارد اما شاید بهتر باشد بازیکنانی به تیم ملی اضافه شوند که حواشی بهتری جمع کنند و شرایط تیم را بهتر کنند.

وی افزود: فکر نمی کنم بازیکن بزرگی هم بازی کند اما می تواند به کاهش حاشیه کمک کند. مثلا در داستان طارمی اگر بازیکنانی مثل شجاعی و دژاگه بودند بهتر بود. رختکن یک اصل در فوتبال است و فکر می کنم در 50 درصد مواقع می توان آن را انجام داد. شجاعی در زمان کیروش شاید گاهی آنقدرها بازی نمی کرد، اما چوب کیروشا بود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا