ورزشی

اصفهان قهرمان مسابقات فوتسال منطقه چهار دانشگاه آزاد شد

اصفهان قهرمان مسابقات فوتسال منطقه چهار دانشگاه آزاد شد

تیم فوتسال دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان(خوراسگان) با عبور از رقبا قهرمان مسابقات فوتسال استادان و کارکنان منطقه چهار دانشگاه آزاد اسلامی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا،‌ بیست و سومین دوره مسابقات کارکنان و اعضای هیئت علمی منطقه چهار دانشگاه آزاد اسلامی در رشته فوتسال آقایان برگزار و تیم فوتسال دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان (خوراسگان) با عبور از رقبا قهرمان این مسابقات شد.

این مسابقات با حضور تیم‌هایی از استان اصفهان، چهارمحال و بختیاری و یزد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان برگزار و پس از انجام مسابقات مقدماتی و نیمه‌نهایی دو تیم واحد دانشگاهی اصفهان(خوراسگان) و نجف‌آباد به فینال مسابقات راه یافتند. تیم فوتسال واحد دانشگاهی اصفهان در مسابقه فینال موفق شد واحد دانشگاهی نجف‌آباد را با نتیجه دو بر یک شکست داده و به مقام قهرمانی برسد.

تیم فوتسال دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) به‌عنوان تیم برتر و نماینده منطقه چهار دانشگاه آزاد در مسابقات قهرمانی دانشگاه آزاد اسلامی کشور که در شهر مقدس مشهد برگزار می‌‎‌شود، شرکت خواهد کرد.

اعضای تشکیل دهنده تیم اصفهان شامل رضا شفیعی (سرپرست)، علی خامه‌ای (مربی)، علی حنایی‌نژاد، رسول نظری، مهرداد صادقی، علی باقری، محمد عبدالهی، احسان وارثی، محمد امینی، حسین عابدی، محمود محمدرضایی، عباسعلی قربانی، مهدی فیروزمند و عبدالحمید امینی می‌شود.

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.
دکمه بازگشت به بالا