عمومی

اصلاح آیین نامه حقوق و دستمزد دانشگاه آزاد

بر اساس پایگاه خبری ،

دکتر محمدمهدی فداکار در سفر به استان خراسان جنوبی از واحدهای فردوس و طبس بازدید و با کارکنان و اساتید آن واحدها دیدار کرد.

وی در این بازدید با تأکید بر اصلاح نقشه های دانشگاه گفت: تحول در وضعیت نیروهای پیمانکاری با سابقه پنج ساله به عنوان سرآمد دانشگاه اسلامی آزاد بصورت رسمی در حال انجام است.

وی از دیگر برنامه های این معاون ، قرارداد با بیمه تکمیلی مناسب ، اصلاح آیین نامه حقوق و دستمزد و کمک هزینه های مربوط به اساتید و کارمندان را ذکر کرد.

دکتر غفاری ، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فردوس نیز با ارائه گزارشی از وضعیت و امکانات واحد فردوس اظهار داشت: واحد فردوس از امکانات مناسب و پتانسیل بسیار خوبی برای جذب دانشجویان بیشتر برخوردار است اما کمبود امکانات راه آهن و هوایی و فاصله آنها از مراکز شلوغ این یک رکود اقتصادی دانش آموزان است و برای حمایت از پروژه های علمی و تحقیقاتی نیاز به کمک دارد تا بتوانیم درآمد بیشتری کسب کنیم.

وی این پروژه ها را ساخت خوابگاه دانشجویی ، ایجاد مرکز مشاوره بالینی برای نگهداری و توسعه روانشناسی تا زمان دکتری ، ساخت سلف سرویس مناسب دانشجویان در این واحد و توسعه مزرعه نمونه دانست. سازمان مرکزی دانشگاه اسلامی آزاد.

به گفته دانشگاه اسلامی آزاد ، در ادامه این جلسه برخی از کارکنان مطالبات و مشکلات خود را بیان کردند.

دکمه بازگشت به بالا