ورزشی

افتخار خادم‌الشهدایی نگین ارزشمندی برای دانشگاه آزاد اسلامی

سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در دیدار با غلامرز فلاحی مدیرکل حفظ آثار و نشر آثار دفاع مقدس خراسان جنوبی از تلاش های وی و همکارانش برای حفظ یادمان شهدای دانشگاه تقدیر کرد.


بیشتر بخوانید:

شهید حسینی میهمان دانشگاه آزاد اسلامی بیریند ماند


در این جلسه که در دفتر اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاعی استان برگزار شد، دبیر هیأت مدیره و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی از برگزاری غلامرضا فلاحی و همکاران تشکر و قدردانی کرد. مراسم یادبود و تکریم و استقبال از خانواده شهید حسینی مربوط به امور یک شاهد دانشگاه است.

سید حسن هاشمی در این نشست اظهار داشت: عزت خادم الشهدا گوهر ارزشمندی است که سالیان سال مورد استفاده قرار می گیرد. دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند بدرخشید.

افتخار خادم الشهدایی برای دانشگاه آزاد اسلامی گوهر ارزشمندی است

مدیرکل حفظ آثار و بیان ارزش های دفاع مقدس خراسان جنوبی نیز در این دیدار به برگزاری باشکوه یادواره شهدا پرداخت و با درود به خانواده شهید حسینی گفت: مادر گرانقدر این شهید والامقام. با کمال میل این استان را ترک کرد.

غلامرضا فلاحی افزود: نامگذاری خیابان ها، برگزاری یادواره ها و یادواره ها یادآوری برای حفظ آثار شهدا و ماندن بر صحنه است.

جواد علیزاده، مدیر امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد خراسان جنوبی نیز در این دیدار به بیانات مقام معظم رهبری پرداخت و توضیح داد: این یادواره ها و بزرگداشت ها را هم زدند تا پیام شهید را به گوش سنگین ما برسانند.

به گزارش آنا، در پایان این دیدار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با اهدای لوح سپاس از مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان جنوبی و همکارانش تقدیر کرد. .

انتهای پیام/4103/4062/

دکمه بازگشت به بالا