عمومی

افزایش مراکز واکسیناسیون کرونایی در تهران

بر اساس پایگاه خبری ،

دکتر. علیرضا زالی افزود: هم اکنون 81 مرکز واکسیناسیون کرونا در تهران فعال است که طی روزهای آینده به 90 مرکز افزایش می یابد.

وی ادامه داد: علاوه بر ایجاد روز گذشته مرکز جامع واکسیناسیون تاج ، واقع در خیابان فاطمی تهران ، تعدادی از مراکز در روزهای اخیر به بهره برداری رسیده است.

فرمانده عملیات مدیریت بیماری عروق بیماری کرونا قلب در تهران توضیح داد: “با افزایش تعداد مراکز واکسیناسیون بیماری کرونا در تهران ، ما همچنین در تلاش هستیم تا از ازدحام جمعیت جلوگیری کرده و روند واکسیناسیون را تسریع کنیم.”

دکتر. زالی همچنین گفت: روز گذشته 81 مین مرکز واکسین تاج در تهران واقع در دیبان ، مرکز جمهوری اسلامی ارتش راه اندازی شد. ارتش علاوه بر ارائه خدمات موثر در ارائه خدمات پزشکی ، در زمینه واكسیناسیون افراد نیز فعالیت های خوبی دارد.

وی خاطرنشان کرد: در تلاشیم با افزایش تعداد مراکز واکسیناسیون تاج ، شرایط مطلوب تری را برای شهروندان تهرانی فراهم کنیم.

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران به روند افزایشی تعداد بیماران تاج پذیرش شده در بیمارستان های تهران اشاره کرد و گفت: تا ظهر یکشنبه 27 تیرماه 7 هزار و 650 بیمار کرونا در تهران بستری شدند که از این تعداد 1900 نفر در بخش اونی در بخش مراقبت های ویژه بستری شدند.

آقای زالی به یاد آورد که تعداد بستری ها در تهران در حال افزایش است و از مردم خواست که مراحل پزشکی را به دقت دنبال کنند.

از ابتدای هفته ، برخی از مراکز واکسیناسیون در تهران با توجیه جمعیتی از مراجعه کنندگان که خواستار ثبت نام افراد بالای 60 سال در سیستم واکسیناسیون هستند ، توجیه شده است. اکثر مراجعه کنندگان بدون دریافت پیام کوتاه با این مراکز تماس گرفتند که این امر روند واکسیناسیون دعوت شدگان را مختل می کند. طبق اعلام وزارت بهداشت ، افراد بالای 68 سال در حال حاضر با ارسال پیام کوتاه به مراکز اجتماعی واکسینه می شوند.

دکمه بازگشت به بالا