ورزشی

افشای باشگاه استقلال از وضعیت داخلی جدی خود

کلوپ استقلال بیانیه ای درباره حوادث و حوادث اخیر منتشر شده منتشر کرده است که در آن فاش شده ای درباره وضعیت داخلی این باشگاه منتشر شده است.

طبق این گزارش شفافدر بیانیه وب سایت رسمی باشگاه استقلال آمده است: “کلاب بزرگ و پرطرفدار استقلال در بهار طبیعت در حال تغییر است و به همین دلیل ماندن روزهای دشوار و رفتار ناعادلانه ناخوشایند زخم ها را بهبود می بخشد. ” او فقط با خوشحالی به عشق بی حد و حصر هواداران با قامت محکم و اراده وصف ناپذیر در دریای خشن ، به آینده ای روشن فکر خواهد کرد. سخنرانی این باشگاه با هواداران و صاحبان برتر در پاسخ به خواسته هایشان ، بیان حقیقت است که باید می دانم بله ، آنها باید بدانند چه بی پروایی و بدخواهی به باشگاه آسیب رسانده است. و معمای موجود در قراردادها چیست؟ شرکت ها ، موسسات ، فروشگاه ها و غیره با عناوین کارگزار یا حامی مالی قراردادهایی با این باشگاه منعقد کرده اند که با رعایت قوانین و مقررات توسط نهادهای نظارتی و حسابرسان هوشیار تنظیم می شوند. داستانهایی در قلب پرونده وجود دارد که به بررسی قراردادها و حل و فصل پرونده های بیشمار می پردازد.

افشای باشگاه استقلال از وضعیت داخلی جدی خود

از جمله فرصت طلبی به ظاهر فرصت طلبانه که بسیار دور از انتظار نیست و متأسفانه در قراردادها اعتماد بیش از حد به گونه ای شکل گرفته است که هیچ تضمینی قراردادی از طرف مقابل به دست نیامده است ، و اکنون که این باشگاه با نقض تعهدات خود مواجه است و ضرر و زیان وی چنان تحمل کرده است که تا سال 1402 در مورد مزایای علائم تجاری و حقوق مالکیت معنوی خود مذاکره کرده و حتی در قرارداد بزرگ باشگاه استقلال در ازای قرض الحسنه ، قول داده است که روزانه 50 میلیون تومان جریمه پرداخت کند و یک قرارداد دیگر 40 میلیون تومانی در هر ماه. دو هزار و هفتصد میلیون تومان برگردانده شده است.از این حقوق از دست رفته و وقت و انرژی زیادی مدیر تیم فعلی باشگاه بوده است.

همچنین تعقیب در پی پرداخت مطالبات معوقه باشگاه و هزینه های حقوقی خود دارسی بسیار پیچیده است. هشدار به ماجراجویان توتالیتر برای جلوگیری از شیطنت. همانطور که وعده داده شد ، اجازه نخواهیم داد یک آجر تک از باشگاه استقلال کسر شود ، و ما متعهد هستیم که این تعهد را به غریبگان متعهد کنیم. این باشگاه در انتظار هواداران ، مربیان و بازیکنان و دیگر عوامل اجرایی و همچنین جانبازان و افتخارات سابق این باشگاه است. این مهم است که بدانیم وظیفه مورد نظر تعیین مشکل اصلی و ادامه در مسیر صحیح است ، بسته به تصمیمات صحیح و منطقی برای حل مشکلاتی که در آن پیشرفت کرده ایم. با این ضمانت که با اجرای برنامه های عملیاتی فعلی ، با فتح قله های افتخار در سطح ملی و خارجی برای باشگاه بزرگ استقلال به صبح بخیر خواهیم رسید. به لطف خداوند متعال ، ما به هواداران ، مربیان ، بازیکنان ، مدیران و جانبازان اطمینان می دهیم که با تعیین اهداف و یک برنامه اصلی در معالجه بیماری های سازمانی ، صداقت ، عدالت و راستگویی را در اولویت قرار داده ایم. ما قول و خبر خوب فردای روشن را تأسیس کرده ایم. ما اثرات شیرین و متحرک عزیزان خود را می شناسیم. امیدوارم که باشگاه بزرگ استقلال همیشه افتخار کند. “

دکمه بازگشت به بالا