ورزشی

اقتصاد باشگاه های ورزشی در لبه پرتگاه کرونا

آفتابنیوز :

دولت در وسط ۵۳۴ باشگاه های ورزشی خود را کار می کنند و این آمار اهمیت این بازی این است که به پیچیده آن ظاهر خواهد شد و نیاز به این مقامات را به ابرها ، همچنین بر اساس این آمار بیش از نیم میلیون نفر در کشور شاغل هستند که با شیوع ویروس کرونا و تعطیلات فعالیت های ورزشی در سه ماه گذشته., مردم امرار معاش یک تهدید.

در این ارتباط در علیرضا باقری از مربی و بازیکنان و باشگاه را صاحب اراک در گفت و گو با خبرنگار مجله تفریحی زیباروز خواستار حمایت و توجه از افسران باشگاه و حمایت از مربیان بود.

وزن هزینه این باشگاه بسته است

باقری افزود: در اوایل ماه مارس این سال ۹۸ باشگاه های ورزشی برای اولین بار به تمرکز بر این بود که با توجه به شیوع ویروس کرونا و به همه ریخته گری بسته اعلام شد. اول از همه ما امیدواریم قبل از پایان ماه مارس و بیش از پایان تعطیلات به منظور مقابله مجوز برای باز کردن باشگاه ورزشی منتشر خواهد شد اما تا کنون آن را مجاز صادر می شود. در حالی که درست است که سلامت مردم در اولویت ما است و در این شکی نیست اما مسئله این است که نزدیک باشگاه ورزشی, که, با, بیشتر آسیب به قشر.

باقری با بیان اینکه برخی از ریخته گری تا ۲۵ مارس انتشار و فعالیت داده و از اول مارس فعالیت خود را دوباره آغاز شده اما باشگاه همچنان به تعطیلند است ، افزود: اجاره باشگاه بسیار بالا است و ملک را از مالک بیشتر از حق گذشت و آنها با حمایت از این باشگاه با هزینه در حال اجرا از غم و اندوه از چهره هستند.

او گفت که مقامات امیدوارم که این باشگاه صاحبان و تیم پشتیبانی بازی بیشتری داشته باشد. درست است که تایید شده است این ابزار با بهره ۱۲ درصد نمی تواند داده شود اما آن راحت نیست جز این که ما را بدهکارتر به بعد و برای سال های بسیاری پرداخت اقساط حق است ؟ جادوگر از ما نیست.

باقری گفت: به طور متوسط در هر بازی در این باشگاه است که در مجاورت ۱۵ نفر کار خود را که متاسفانه از آن است که در شرایط عدم قطعیت برای برند و ما امیدواریم که دولت است تا, است که در این راستا اقدامات خاص است.

چوب حراج به سرمایه های باشگاه

علی توران مدیر یک مجموعه ورزشی زنان در این راستا خبرنگار آموخته اخبار, او گفت: ویروس کرونا در چند ماه گذشته به عنوان بسیاری از مشکلات در جامعه شده است اما یکی از بیشترین آسیب را به این باشگاه مالک داده شده است.

او گفت: این باشگاه ورزشی با هدف ایجاد سلامتی و نشاط در جامعه کار و با شیوع ویروس کرونا اولین گروهی بود که موضوع از دست دادن بزرگ باشگاه در آمده است.

توران ادامه داد: متاسفانه به همین دلیل این باشگاه است که در آثار و…. وارد کار شده اند که با هیچ امنیت شغلی و بیمه و خدمات آن است و متاسفانه امروز می بینیم که تعدادی از باشگاه صاحبان مجبور شده اند به چوب حراج به سرمایه و ثروت خود را پرتاب خواهد شد تا شهرت خود را حفظ کند.

او ادامه داد: افسر باید آگاه باشید از چه مقدار سرطان است که در سلامت و امنیت جامعه تاثیر و آنها می خواهند که در آینده یک دروازه بان باید گفت که این شغل نیز از افسران به تلقی شده اند به حداقل اگر این حوادث دوباره در دست کاهش یافت و آنهایی که نمی.

این باشگاه در یک سراشیبی سقوط

آرش رحمتی مسئول یک باشگاه ژیمناستیک در اراک نیز در این خصوص گفت: اگر وضعیت همان است راه رفتن قطعا شاهد بسته شدن باشگاه های ورزشی خواهد بود.

او گفت: امروز ما دیده می شود که بسیاری از مردم با توجه به تعطیلات فعالیت های باشگاه های ورزشی, پس از شیوع کرونا از مشکلات اقتصادی در معرض شده است و این مسئله در آینده به ورزش از دست دادن.

بانوان گفت: این باشگاه به عنوان محل درمان و سلامت به شدت نیاز به حمایت از کسانی که در حال انتظار داریم که این همبستگی به منظور حل این مشکل و جلوگیری از همه بی ارزش به باشگاه ، اقدامات در این مرحله سخت است برای انجام به دلیل بیماری کرونا شده است سلامت صلیب برای ما.

است بر اساس این گزارش این تمهید دولت برای تصویب به حمایت از این باشگاه آن را سخت به هم از امکانات.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اراک در علاوه بر این به اخبار گفت: باشگاه صاحبان بازی دچار ممنوعیت اعمال شده برای کاهش شیوع کرونا ، و غیره. تسهیلات دریافت کرده است.

لندن فردوسی بوده است افزود: بر اساس برنامه پیش بینی شده وزارت ورزش و جوانان به باشگاه های خصوصی به هر مقدار از کارکنان که آنها و حق بیمه پرداخت می شود. میزان تسهیلات برای یک ماه بر این اساس که به دستور ستاد دفاع منفعل و وزارت ورزش تمام فعالیت های نزدیک به هم برای پیوستن به در. با توجه به این.

او گفت که این باشگاه در تعدادی از شهرستانها فعال بیش از ۲۰۰ باشگاه اعلام کرد و ادامه داد: تمام باشگاهداران و مربی باید به منظور استفاده از امکانات ، برای اطلاعات شما نیاز به اعلام وزارت ورزش و اولویت پرداخت برای آب و برق و غیره. در اختیار اداره ورزش و جوانان شهرستان اراک است.

فردوسی ارائه مربیگری ، مجوزها و اسناد حقوقی مربوط به طول مدت فعالیت از جمله موارد مورد نیاز به منظور ارائه جهت ورزش و جوانان از شهرستان اراک در قالب.

در پایان باید گفت درست است که شما نمی توانید به استطاعت آن را به باشگاه در کوتاه مدت و به سرعت به شرایط مناسب آنها انتظار می رود به بازگشت و قطعا چند ماه پیش آن را در زمان برای به دست آوردن همه چیز به شرایط عادی بازگشت اما این موضوع که در شرایط فعلی در زندگی یک باشگاه ورزشی به خصوص یک باشگاه که در بخش خصوصی فعال هستند و امکانات دولتی هستند نمی توان برای خطر امروز به عنوان ما را دیده اند که بسته شدن این باشگاه بازی به دلیل مشکلات مالی و غیره. اکراه و اشتباه باشگاهداران فکری برای این قشر از جامعه ورزش است نه, شما ممکن است شاهد آغاز ورشکستگی باشگاهداران و سقوط این باشگاه بازی چیزی است که ما انجام دادیم.

دکمه بازگشت به بالا