عمومی

الحاق شناور در ناوگان شمال و جنوب – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، دریادار شهرام ایرانی در حاشیه محفل انس با قرآن در مسجد النبی ناوگان شمال کشور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از برنامه های در دستور کار نیروی دریایی ارتش توسعه برنامه های فرهنگی و تقویت فرهنگ قرآنی در بین کارکنان است. ” فرزندانشان.

وی افزود: در راستای توسعه فرهنگ قرآنی طرح های مختلفی پیش بینی شده و کارکنان ندایا موفق به کسب مقام های شایسته در سطح ملی ارتش جمهوری اسلامی ایران شده اند.

دریادار ایرانی تاکید کرد: با توجه به شرایط نیروی دریایی، برد عملیاتی این نیروها عمدتاً در آب های بین المللی و خارج از مرزهای ایران اسلامی است.

فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش حضور پررنگ نیروی دریایی ارتش در آب های بین المللی را حضور پررنگ توصیف و تصریح کرد: امسال ناوهای ناوگان شمال و جنوب به نیروی دریایی ارتش ملحق می شوند.

امیر ایرانی با اشاره به فراخوان سایر کشورها برای انجام عملیات آموزشی و رزمایش نظامی در سواحل جنوب شرقی کشور به صورت ترکیبی و مشترک در دو مرحله، گفت: حضور اخیر جمهوری اسلامی ایران و شرکت وی در رزمایش ترکیبی IFX 2022 و همچنین حضور وی در بندر گوا هند به عنوان یکی از پنج کشوری که با شناورهای خود به میدان می آید، نشان دهنده تعهد نیروی دریایی به مقام معظم رهبری است. در آب های بین المللی و دوردست است.

وی ادامه داد: امسال سه برنامه بلندمدت دریایی در دستور کار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران قرار دارد.

دکمه بازگشت به بالا