ورزشی

امتیازات از دست رفته شمس آذر را برگردانید – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، پس از بازگشت امتیازات کسر شده از تیم‌های سپاهان و پرسپولیس توسط کمیته استیناف سعید دقیقی با انتشار متنی در فضای مجازی به این اتفاق واکنش نشان داد.

سرمربی تیم فوتبال شمس آذر در این متن عنوان کرد:

با کیفیت ترین، سالم‌ترین تیم ادوار لیگ یک بدون تقصیر همچنان منفی سه…

اگر تخلف انضباطی در بحث فیرپلی مالی تیم‌های امتیاز کسر شده محرز است چگونه کمیته استیناف به بازگشت امتیازات رأی داده است…

در این جدول اگر تیمی از بحث فیرپلی مالی و سقف بودجه عدول کرده است در واقع در حق بقیه تیم‌ها اجحاف کرده است و ملزوم جریمه. چرا؟؟؟

چون در مقام رقابت عادلانه قانون را شکسته است اگر صلاح دیده‌اید برای اینکه جدول یکپارچگی داشته باشد قابل احترام و بجا ولی اینجا جای سوال است که شمس آذر بدون اینکه در حق هیچکدام از تیم‌های جدول بالا اجحاف کرده باشد چرا می‌بایست منفی سه ادامه دهد؟!!!

این چه عدالتی است…

از ریاست محترم فدراسیون فوتبال و اعضای کمیته انضباطی و استیناف خواهشمندیم امتیازات ما را برگردانید تا جدول کاملاً یکپارچه شود…

گفتنی است تیم شمس آذر به دلیل تخلف یکی از بازیکنان خود در فصل گذشته لیگ دسته یک به کسر ۳ امتیاز در لیگ برتر محکوم شد.

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.
دکمه بازگشت به بالا