استان ها

امنيت محله محور برای نظام و سازمان افتخار آفرين است

به گزارش خبرنگار مجله تفریحی زیباروز از اهواز، سردار”قاسم رضايی” امروز یکشنبه 10 دی ماه در نشست کميسيون عمليات اطلاعات شهرستان بهبهان اظهار کرد: “بهبهان” جزو شهرستان‌هايی است که در شروع انقلاب و حتی در بسترسازی قبل از انقلاب نقش بسيار مهمی ایفا کرده و شهدای زيادی تقديم انقلاب اسلامی کرد.

او گفت: مردم شهرستان بهبهان را بايد اينطور توصيف کرد که در داخل با وطن‌ فروشان و نفاق مقابله کردند و در دوران دفاع مقدس و جبهه مقاومت نقش فعال و موثری داشتند و دارند.

جانشين فرمانده کل انتظامی کشور با تاکيد بر اينکه امنيت و آرامش حق مردم است، افزود: به مجموعه انتظامی شهرستان بهبهان برای اقدام ها، برنامه‌ريزی ها و اينکه در تلاش هستند تا آرامش و آسايش را برای مردم فراهم کنند، خدا قوت می گويم؛ مجموعه انتظامی شهرستان بهبهان در فتنه‌های سال‌های گذشته به خوبی کار کرد و مديريت  قابل قبولی از خود ارایه داد.

رضايی ضمن تاکيد بر افزايش اشراف اطلاعاتي در تمام حوزه‌های کاری، ادامه داد: در تمامی حوز‌ه‌ها از قبيل فضای مجازی، آگاهی، مبارزه با مواد مخدر، قاچاق کالا و… بايد با اشراف اطلاعاتی حريف خود را بشناسيم  و بتوانيم در مقابله با آن‌ها برنامه‌ريزی کنيم.

جانشين فرمانده کل انتظامی کشور اضافه کرد: وجود سلاح يک مولفه نا امنی است پس بايد طوری برنامه‌ريزی و اقدام کنيد که دارنده سلاح احساس ناامنی کند.

رضایی گفت: اراذل و اوباش خط قرمز پليس هستند و کسی که بخواهد برای امنيت و آسايش مردم عرض اندام کند بايد مطابق قانون قاطعانه با آن برخورد شود.

او با تاکيد بر اجرای مستمر طرح‌ امنيت محله محور، اظهار کرد: امنيت محله محور بسيار مهم و برای نظام و سازمان افتخار آفرين است که مردم هر جا از معتاد متجاهر، سارق و… آزرده خاطر باشند آن محل پاک سازی میشود.

جانشين فرمانده کل انتظامی کشور در پایان بر فرهنگ سازمانی تاکيد کرد و افزود: بايد بين همکاران اخوت، ايثارگری و اُنس با زيرمجموعه همچنان بر قرار باشد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا