استان ها

انتخابات تبلور عینی مردمی بودن نظام است

مجله تفریحی زیباروز/کردستان رییس جهاد دانشگاهی استان کردستان انتخابات را تبلور عینی مردمی بودن نظام دانست و گفت: مردم همواره با حضور گسترده و چشمگیر خود در تمام امور، نقش اساسی را در تعیین سرنوشت خود و آینده کشور ایفا کرده اند.

اکبر اسدی، در گفت‌وگو با مجله تفریحی زیباروز با گرامیداشت فرارسیدن چهل‌وپنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: امیدواریم که خداوند متعال ما را در مسیر تحقق آرمان‌های شهدا و امام شهدا قرار دهد.

وی با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی، یک نظام مردم سالار دینی است، افزود: از بدو تاسیس تاکنون یکی از ویژگی‌ها و شاخصه‌های اصلی این نظام مردمی بودن آن است و همواره مردم پشتوانه محکمی برای نظام مقدس انقلاب اسلامی بوده‌اند.

رییس جهاد دانشگاهی استان کردستان انتخابات را تبلور عینی مردمی بودن نظام دانست و گفت: مردم همواره با حضور گسترده و چشمگیر خود در تمام امور، نقش اساسی را در تعیین سرنوشت خود و آینده کشور ایفا کرده اند.

اسدی افزود: این حضور و همراهی همیشگی مردم با نظام موجب شده که تمام توطئه‌های دشمنان از جنگ تحمیلی تا تحریم‌های اقتصادی ناجوانمردانه دشمنان با شکست مواجه شود.

وی اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی برای حرکت رو به رشد خود نیازمند همراهی همیشگی مردم است، لذا مردم باید در این دوره از انتخابات حضور گسترده و چشمگیری داشته باشند و هرچقدر حضور پرشورتر باشد مسئولان دلگرم‌تر، دشمنان ناامیدتر و حرکت نظام قدرتمندتر خواهد بود.

رئیس جهاددانشگاهی کردستان حضور گسترده در انتخابات را زمینه‌ساز مستحکم‌ترشدن انقلاب را فراهم خواهد کرد، یادآور شد: یکی از اهداف و آرمان‌های نظام مقدس انقلاب اسلامی «استقلال، آزادی» و مشارکت مردمی در سرنوشت خود بوده و این امر موجب کینه‌توزی و توطئه‌های دشمنان شده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا