عمومی

انتشار بیش از ۱۶۰ عنوان کتاب توسط ستاد کنگره شهدای استان مرکزی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، سردار محسن کریمی چهارشنبه شب در دیدار جمعی از فعالان فرهنگی استان اظهار داشت: مقام معظم رهبری نیز تأکید دارند. قطب امام خمینی (ره) چشم انداز این جنبش ملت هایی است که آزادی را دوست دارند و ضامن پیروی از راه درست انقلاب اسلامی هستند. یکی از موضوعات کنگره شهدای استان مرکزی تبیین زندگی امام خمینی (ره) و نقش پیشتاز ایشان در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بود.

وی ادامه داد: یکی از مهمترین برنامه های کنگره که امروزه به دستاوردی ماندگار تبدیل شده است ، اردوهای علمی و فرهنگی با هفت منطقه آب و هوایی ، هفت شرایط اقلیمی برگرفته از هفت منطقه و اقلیم های منتسب به بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران از تولد نجاری. “آشنایی کامل با زندگی و سیره امام خمینی (ره) جو تولد و تحصیل ، جو علم و دانش ، جو مبارزه و مبارزه ، جو تنهایی و بی خانمانی ، جو ایثار و استقامت ، جو مهاجرت و جو نجاری و جدایی مهم است. آب و هوای زندگی با برکت امام خمینی (ره) با زندگی امام خمینی (ره) آشنا می شوند.

حضور 3500 نفر در کمپ ها در هفت آب و هوا

فرمانده سپاه روح الله افزود: از ابتدای این اردوی علمی و فرهنگی ، بیش از 3500 نفر از استان مرکزی در این اردوها شرکت کرده اند تا مناطق را به درستی روایت کنند و زندگی امام خمینی (ره) ، راویان و کارشناسان برجسته را توضیح دهند. در مورد شما آموزش دیده و ما در تلاش هستیم تا این اردوگاه شرور را برای اقشار مختلف مردم و در نهایت استانهای دیگر از بین ببریم زیرا بیماری کرونا ویروس بدنام در حال ریشه کن شدن است.

کریمی تصریح کرد: تبیین شیوه زندگی امام خمینی (ره) ، ترویج ، گسترش و نهادینه سازی فرهنگ ظلم و استکبار در بین جوانان ، تبیین نقش و حکومت امام خمینی (ره) در قالب گیری انقلاب اسلامی و پیروزی های دفاع مقدس یکی از سیاست های مهم برپایی هفت اردوگاه اقلیمی است.

وی افزود: به غیر از اردوگاه هفت اقلیم ، طرح شهیدان مجید ایزدپناه به عنوان 2 و یک درس برای دانش آموزان جهت آشنایی دانش آموزان با افتخارات ، اماکن مهم و تاریخی و بزرگان استان از جمله شهیدان والامکام و کربلا و کاظم ساروقی ، در این پروژه این پروژه 62000 دانش آموز را هدف قرار می دهد.

فرمانده سپاه روح الله خاطرنشان کرد: مطابق با کنگره شهدای استان مرکزی ، بیش از 160 عنوان کتاب در موضوعات مختلف انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برای سنین و اقشار مختلف منتشر شد و 17 جلد کتاب با تقریب نظر را توضیح داد. حضرت امام خمینی (ره) و اعلیحضرت

دکمه بازگشت به بالا