استان ها

اگر انقلاب اسلامی به پیروزی نمی‌رسید، اکنون اسرائیل گسترش بیشتری یافته بود

مجله تفریحی زیباروز/خراسان رضوی فرمانده سپاه امام رضا گفت: اگر انقلاب اسلامی حدودا ۳۰ سال زودتر به پیروزی رسیده بود، رژیمی به نام اسرائیل ایجاد نمی‌شد و اگر انقلاب اسلامی به پیروزی نمی‌رسید، اکنون رژیم صهیونیستی گسترش بیشتری یافته بود.

سردار سید هاشم غیاثی امروز ۳۰ مهرماه در مراسم تجلیل از برترین‌های شبکه تربیتی صالحین که در مجتمع فرهنگی امام رضای مشهد برگزار شد، ضمن تسلیت شهادت جمع کثیری از مردم غزه، اظهار کرد: بر اساس تفکر اسلامی، اعتقاد داریم مسلمانان امت واحد بوده و مرزهای جغرافیایی باعث جدایی مسلمانان از یکدیگر نیست.

وی با اشاره به تاکیدات رهبری مبنی بر لزوم پشتیبانی تمام مسلمانان از مردم فلسطین، افزود: ما معتقدیم این روزها در غزه اتفاقی نمی‌افتد مگر با هماهنگی و به دستورآمریکا و استکبار جهانی، چراکه آمریکا از گسترش جبهه مقاومت می‌ترسد و امروز رژیم صهیونیستی را به عنوان یک جریان نیابتی به خدمت گرفته تا در مقابل مسلمانان این فجایع را رقم بزند.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) با اشاره به کتاب سرزمین موعود نوشته باراک اوباما، بیان کرد: این کتاب در مورد سرنوشت یک زمامدار است و نکات عبرت‌آموزی در این کتاب نگاشته شده که برای نسل امروز و آینده عبرتی است. اگر انقلاب اسلامی حدودا ۳۰ سال زودتر به پیروزی رسیده بود، رژیمی به نام اسرائیل ایجاد نمی‌شد و اگر انقلاب اسلامی به پیروزی نمی‌رسید، اکنون رژیم صهیونیستی گسترش بیشتری یافته بود.

غیاثی با بیان اینکه داعش دیگر ابزار آمریکا بود که در جنگ نیابتی برابر مسلمانان قرار داد، اضافه کرد: اگر جبهه مقاومت نبود، داعش به همراه رژیم صهیونیستی اتفاقات هولناک‌تر را در جهان رقم می‌زد تا آمریکا عرصه نفوذ خود را در تمام دنیا گسترش دهد. لذا اگر داعش موفق نشد، به خاطر وجود ایران است.

وی با بیان اینکه جهان استکبار ایران را در مقابل خود می‌بیند، ادامه داد: تا زمانی که با آمریکای جنایتکار به نقطه نظر مشترک نرسیم، این منازعات ادامه دارد و امیدواریم خداوند عرصه درگیری میدانی با این جنایتکاران را برای رزمندگان ما فراهم کند تا بدانند اگر رزمندگان ما در هشت سال دفاع مقدس حضور داشتند، در جبهه مقاومت نیز تاثیرگذار هستند و می‌توانند طومار آمریکا و اسرائیل را با یک ندای رهبری در هم بپیچند.

فرمانده سپاه امام رضا (ع) افزود: امروز ایران اسلامی هیمنه آمریکا را شکسته است. اقدامی که حماس انجام داد، ضربه‌ای غیر قابل جبران به اسرائیل وارد کرد و با این اقدام حماس، تمام توان بازدارندگی و دفاعی اسرائیل زیر سوال رفت. بخشی از مقامات اسرائیلی بیان می‌کنند از احتمال وقوع وفان‌الاقصی خبر داشتند، اما این حرف‌ها نمی‌تواند آبروی رفته اسرائیل را بازگرداند.

غیاثی همچنین با بیان اینکه امروز زمین شبکه تربیتی صالحین بزرگترین شبکه جریان‌ساز ولایی بر روی کره است، گفت: این یک شبکه تا کنون اتفاقات خوب و مبارکی را در عرصه صالحین رقم زده است. در این حوزه هر چند با نقطه مطلوب فاصله داریم، اما باید تلاش شود تا خلاهای موجود رفع گردد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا