ایران از شرکت‌های عربستانی خواست خدمات ممتاز در حج بدهند

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت از مسئولان شرکت مطوفین عربستان خواست خدمات ممتاز در حج امسال ارائه شود. نماینده این شرکت خدمات‌دهنده در حج نیز گفت: زائران ایرانی‌ در سرزمین عربستان امانت هستند و امسال خدمات را در سطحی ارائه می‌دهند تا رضایت زائران جلب شود.

به گزارش خبرنگار اعزامی مجله تفریحی زیباروز به حج، مسئولان شرکت مطوفین عربستان با حضور در بعثه مقام معظم رهبری در مدینه، شهادت رئیس‌جمهور و هیأت همراه را در سانحه سقوط بالگرد، تسلیت گفتند.

در این دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعبدالفتاح نواب ـ نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت ـ، از ابراز همدردی مسئولان کشور عربستان در ضایعه شهادت آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی و همراهان ایشان، قدردانی کرد و گفت: «شهدای خدمت» از بهترین و مخلص‌ترین خادمان جمهوری اسلامی و ملت ایران بودند.

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت افزود: آیت‌الله رئیسی مانند سرداران صدر اسلام بسیار ساده زیست بود، که این عزیزان با شهادت، مزد جهاد خود را در خدمت شبانه‌روزی به مردم و کار پیوسته حتی در تعطیلات دریافت کردند.

نواب بیان کرد: تمام جهان شاهد حضور پرجمعیت و گسترده در تشییع پیکر رئیس‌جمهور شهید و همراهانشان در استان‌های مختلف بود و بدون شک حضور ملت از سراسر ایران به پاس قدرشناسی ازخدمات آنان بوده است.  

او با آرزوی موفقیت برای خادمانی که جایگزین شهدای خدمت خواهند شد، اظهار دکرد: مهم ایجاد ارتباط قلبی و روحی ملت و رئیس‌ جمهور شهید بود و اگرچه داغ سختی به دل‌های ما نشسته است، ولی ان‌شاءالله خداوند افراد لایق و خادمان شایسته‌ای را جایگزین آنان خواهد کرد.

ایران از شرکت‌های عربستانی خواست خدمات ممتاز در حج بدهند

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت سپس به سابقه همکاری شرکت مطوفین با مجموعه حج و زیارت اشاره کرد و از مسئولان شرکت خدمات‌دهنده عربستانی خواست تا با ارتقاء کیفیت خدمات خود به زائران ایرانی، خدمات ممتازی در حج امسال ارائه دهند.

سیدعباس حسینی ـ رئیس سازمان حج و زیارت ـ نیز از این بابت که آنها از مکه تا مدینه برای عرض تسلیت به مسئولان حج و زیارت جمهوری اسلامی ایران آمده‌اند، ابراز تشکر کرد و با اشاره به اقدامات «شهدای خدمت» در دوران مسئولیت خود، اظهار کرد: آیت‌الله رئیسی و آقای‌ امیرعبدالهیان شخصیت‌هایی بودند که تلاش کردند روابط دو کشور را بهبود بخشند و هر روز این روابط عمیق‌تر شود و سیاست جمهوری اسلامی ایران همچنان در این جهت خواهد بود.

رئیس سازمان حج و زیارت نیز با قدردانی از مسئولان شرکت مطوفین در ارائه خدمات به زائران ایرانی، تاکید کرد: ‌امیدواریم این شرکت همان تراز نخست خود را نسبت به حجاج ایرانی حفظ کند.

مسئولان شرکت مطوفین عربستان در سخنانی با تأکید بر این نکته که دلیل حضورشان در مجموعه حج و زیارت جمهوری اسلامی ایران عرض تسلیت به مناسبت شهادت رئیس‌ جمهور ایران و همراهان ایشان بوده است، تأکید کردند که زائران ایرانی‌ در سرزمین عربستان امانت هستند و امسال خدمات را در سطحی ارائه خواهند داد تا رضایت زائران جلب شود و اندوهشان تسکین یابد.

مسئولان شرکت مطوفین در این دیدار همچنین متعهد شدند با تسهیل امور مرتبط با حجاج ایرانی، خدمات این شرکت با کیفیت ممتاز تا حضور آخرین زائر ایرانی در مکه و مدینه ادامه یابد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا