عمومی

بازیکنانم مقابل پرسپولیس از جان مایه گذاشتند/ معجزه کردیم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهرا ، مجتبی حسینی ، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان پس از تساوی تیمش مقابل پرسپولیس با توجه شرایط مسابقه صحبت کرد.

وی در یک مصاحبه تلویزیونی گفت که ظاهراً هشت سال کار با یحیی گل محمدی منجر به درک خوبی از افکار سرمربی پرسپولیس شده است. مشاور من به گل محمدی افتخار می کنم. سال خوبی را با او سپری کردم. گل محمدی همیشه معلم من است و همیشه معلم من خواهد بود. آنالیز خوبی از پرسپولیس داشتیم. آنها در نیمه اول سیستم خود را تغییر دادند اما ساختار پرسپولیس یکسان بود.

حسینی افزود: بازیکنان ما گوش دادند و جان دادند. ما بازی ها را رد و بدل کردیم و کمترین فرصت را به حریف دادیم و همچنین می توانستیم در لحظاتی که بازیکنان ما بی تجربه بودند ضربه بزنیم. سلام به احترام بازیکنان نفت مسجدسلیمان. این معجزه فوتبال است. تیمی که تا یک هفته قبل از شروع مسابقات مجوز نداشت و از ابتدا شروع کرد ، بازیکنانش خیلی شجاعانه بازی کردند م و باید از بازیکنانم تشکر کنم.

سرمربی نفت مسجد سلیمان در مورد تعویض هایش در خط میانی و حمله کردن ذکر شده: سه مدافع قد بلند ما ابتدا او را در ترکیب قرار دادیم و می دانستیم که مهاجمان پرسپولیس پشت سر او هستند من آینده. بیشتر نگران جناح راست گرد ما در تخت جمشید بودیم که بچه ها دستورات ما را دنبال می کردند. مسابقه در سطح بالا و فشار زیادی بود. ما نشان داده ایم که با فوتبال تحت فشار زیاد می توانیم توانایی یک تیم حریف را خنثی کنیم. من از بازیکنانی که شجاعانه با کمترین وسایل می جنگند تشکر می کنم.

دکمه بازگشت به بالا