ورزشی

باشگاه پرسپولیس مالیات برانکو را پرداخت کرد/ ایوانکوویچ برمی‌گردد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، امیر هوشنگ پناهی، معاون مالی، اداری و پشتیبانی باشگاه که امروز به همراه رضا چلنگر برای بسته شدن پرونده مالیاتی برانکو در سازمان امور مالیاتی حاضر شده بود، در گفت‌وگو با سایت باشگاه پرسپولیس، اظهار داشت: باشگاه نسبت به پرداخت جرایم غیر قابل بخشش مربوط به مالیات آقای برانکو ایوانکوویچ که از سوی باشگاه تعهد شده بود، اقدام کرد و تنها جرایم قابل بخشش باقی مانده بود که طی رایزنی و هماهنگی آقای درویش با مسؤولان سازمان امور مالیاتی، این مورد نیز برطرف و پرداخت شد.
وی ادامه داد: با توجه به اسناد و نامه‌های ارسالی سازمان امور مالیاتی، بدهی‌های مالیاتی پرسپولیس مربوط به قرارداد با آقای برانکو مربوط به سال‌های ۱۳۹۴ تا ۹۷ می‌شد که نسبت به بخش اعظمی از آن در ادوار گذشته اقدام لازم صورت نگرفته بود.

پناهی اضافه کرد: برای سال ۹۴ از اصل مالیات، بدهی نبود ولی جرایم قابل بخشش باقی مانده بود که این بخش با پیگیری مدیرعامل باشگاه حل شد.

وی‌گفت: بدهی مالیاتی مربوط به اصل و جرایم غیر قابل بخشودگی سال‌های ۹۶ و ۹۷ را قبل از این پرداخت کرده بودیم، مبلغ بسیار کمی از سال ۱۳۹۶ مانده بود که آن هم انجام شد. همچنین تسویه کامل بدهی مالیاتی مربوط به اصل مالیات و جرایم غیر قابل بخشودگی سال ۹۵ را هم انجام داده‌ایم.

معاون باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: به این ترتیب، اصل مبالغ مالیاتی مربوط به سال‌های ۹۴ تا ۹۷ و جرایم سال‌های ۹۵، ۹۶ و ۹۷ نیز پرداخت شده و برای این سال‌ها تسویه کامل صورت گرفت و پرونده مالیاتی برانکو بسته شد.

وی گفت: طبق پیگیری آقای درویش، این کار به سرانجام رسید تا تمام دلواپسی‌های احتمالی آقای برانکو برطرف شود. این بدهی از ۵ سال قبل و طی دوران مدیریت‌های مختلف بر جای مانده بود و این احتمال داده می‌شد که این موضوع یکی از دل‌نگرانی‌های ایشان باشد و به همین خاطر رفع رجوع شد.

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.
دکمه بازگشت به بالا