فرهنگ و هنر

بالا رفتن کیفیت و توانایی قرآنی می‌تواند باعث کیفیت زندگی قرآنی شود

مجله تفریحی زیباروز/ قم یکی از شرکت کنندگان در سی و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت کشور و خانواده ای از دانش آموزان گفت: یکی از ویژگی های مسابقات قرآنی این است که شما را در بالاترین سطح آمادگی قرار می دهد، اعم از حفظ، قرائت و قرائت و سایر موارد حاصل از تمرینات فراوان. و تعامل با اساتید و قرآن دوستان نکات جدید و کیفیت زندگی را بهبود می بخشد، در واقع افزایش کیفیت و توانایی قرآن می تواند کیفیت زندگی قرآنی را بهبود بخشد.

مسلم یادگاری پور، متسابق سی و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت جامعه طلاب در گفت وگو با مجله تفریحی زیباروز، اظهار کرد: در این مسابقات در 5 جزء حفظ قرآن مقام دوم را کسب کردم.

وی افزود: این مسابقات بعد از مسابقات اوقاف در بالاترین سطح قرار دارد به ویژه در بخش های 5 و 10 با این تفاوت که کیفیت نگهداری عالی بود و از حضور داوران نخبه بهره بردیم و خدا را شکر موفق به کسب رتبه شدیم. “

یادگاری پور که سال گذشته در مسابقات کشوری مقام دوم را کسب کرد، گفت: سال گذشته مسابقات کشوری غیرحضوری بود که عدالت رعایت نشد زیرا همانطور که مسلم است تمرکز بیشتر روی پاسداشت صبح و تلاوت من در سال گذشته است. دقیقاً در همان زمان.” نماز ظهر بود و باعث تداخل شد.

شرکت کننده سی و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت طلاب گفت: یکی از ویژگی های مسابقات قرآن این است که شما را به دلیل فراوانی چه در حفظ، چه در ترتیل و چه در ترتیل و موارد دیگر در اوج آمادگی نگه می دارد. تمرینات و تعامل با اساتید و دوستان.” قرآن نکات جدید و کیفیت زندگی را ترویج می کند. در واقع ارتقای کیفیت و توانایی قرآن می تواند کیفیت زندگی قرآنی را نیز ارتقا دهد.

وی گفت: پیشنهاد یا انتقاد این است که اطلاع رسانی ضعیف است و دانشگاه ها کم کاری دارند و قاریان، دانشجویان قلبا و فعالان قرآنی در بخش های قرآنی نیازمند کمک و حمایت بیشتری هستند.

آره

دکمه بازگشت به بالا