اجتماعی

بانوان پایتخت از چه تخفیف هایی می‌توانند استفاده کنند؟

شهرداری تهران به مناسبت روز مادر و هفته گرامیداشت مقام زن مجموعه‌ای از تخفیفات را برای بانوان تهرانی در نظر گرفته است.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز، شهرداری تهران به مناسبت روز زن و روز مادر مجموعه ای از تخفیفات را برای بانوان شهر تهران در نظر گرفته است! بگونه ای که بازدید بانوان از تالارهای هفتگانه و پانورامای موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از سه شنبه ۱۲ دی ماه تا جمعه ۱۵ دی  رایگان است.

همچنین به مناسبت گرامیداشت هفته زن، مجموعه اراضی عباس آباد  از ۱۳ تا ۱۹ دی تخفیف ۴۰ درصدی بازدید از گنبد مینا، تخفیف ۵۰ درصدی از شهربازی، بازدید رایگان از کتابخانه نادر ابراهیمی، تخفیف ۳۵  درصدی استخر چهار فصل بوستان بهشت مادران را  در نظرگرفته و تخفیف ۱۵ درصدی مجموعه باغ کتاب نیز تنها برای دو روز ۱۲ و ۱۴ دی ماه اختصاص داده شده است.

امروز چهارشنبه ۱۳ دی نیز به مناسبت روز زن استفاده رایگان بانوان از مجموعه های آبی در سانس تفریحی در نظر گرفته شده و در روزهای ۱۲ تا ۱۴ دی ماه نیز با تخفیف ۵۰ درصدی امکان استفاده از مراکز ورزشی وابسته به شهرداری تهران برای بانوان در نظر گرفته شده است و این در حالی است که از ۱۶ تا ۱۸ دی (شنبه تا دوشنبه هفته آینده) هم بانوان می‌توانند در صورت رزرو اینترنتی از برج میلاد بازدید رایگان داشته باشند.

در ادامه مجموعه تخفیف های شهرداری تهران برای روز مادر و هفته گرامیداشت مقام زن باید گفت که بازدید رایگان بانوان به همراه خانواده از خانه موزه سیمین و جلال، موزه اخوان ثالث از ۱۳ تا ۱۹ دی رایگان خواهد بود و در روز میلاد حضرت زهرا امروز ۱۳ دی نیز استفاده رایگان بانوان از مترو و اتوبوس های تندرو و همچنین استفاده رایگان از پردیس های سینمایی ملت، راگا و تماشا درنظر گرفته شده است.

بانوان پایتخت از چه تخفیف هایی می‌توانند استفاده کنند؟

انتهای پیام

گروه تحریریه علوم اجتماعی

تحلیل‌گر مسائل اجتماعی با نگاهی منصفانه به تفاوت‌های اجتماعی و تبعیضات نژادی.
دکمه بازگشت به بالا