اقتصادی

با آسام به آسانی سفر کن

به گزارش بازرگانی خبرگزاری آنلاین، سفر رفتن این فرصت را مهیا می‌کند که خود را در فرهنگ، معماری و طبیعت هر مکانی که از آن بازدید می‌کنید غوطه ور کنید تا بر تجربه شما بیفزاید و ذهن شما پذیرای خلق ایده‌های نو باشد اما باید همیشه اتفاقات پیش بینی نشده در سفر که باعث آشفتگی‌های ذهنی می‌شود در نظر گرفت مثلاً اتفاق ناگهانی که ممکن است برای خانه‌ای که آن را ترک کردیم بیفتد و تمام ذهن ما درگیر به هم ریختگی سقف امن خانه مان باشد پس برای اطمینان بهتر است قبل وقوع حادثه چاره‌ای بیندیشیم که بیمه تجارت‌نو با ارائه بیمه نامه آسام این امر را هموار کرده است.
بیمه تجارت نو خیالت برای سفر راحت کرد
با آسام به آسانی سفر کن
بیمه نامه مسافرتی آسام که اولین بار در صنعت بیمه در کشور برای سفرهای داخلی طراحی شده است پوشش‌های متنوعی را ارائه می‌کند و یکی از حائز اهمیت‌ترین این پوشش‌ها که در راستای آسایش مشتریان ایجاد شده و مورد استقبال مخاطبین قرارگرفته استهزینه جبران و بازسازی منزل مسکونی در برابر آتش‌سوزی، انفجار، ترکیدگی لوله آب و…. در حین سفر است، بهترین پوشش منحصر به فردی که خیال مسافر را در هنگام سفر برای جبران خسارت پیش بینی نشده وارده، راحت کرده تا بتواند بدون نگرانی به سفر خود ادامه دهد.
همچنین وجود این بیمه نامه با شرایطی که گفته شده کشور ایران یکی از ۱۰ کشور آسیب پذیر جهان از نظر رخداد حوادث طبیعی محسوب می‌شود، بهترین آرامش خاطر و رفع دغدغه برای مسافرانی است که منزل خود را به قصد تجربه لذت سفر ترک می‌کنند.
همچنین از دیگر پوشش‌های ارزشمند این بیمه نامه می‌توان به، فوت، نقص عضو و ازکارافتادگی دائم اشاره داشت، طرح آسام با مجوز انحصاری بیمه تجارت نو در قالب بسته‌های ۳ تا ۳۰ روزه برای مسافران زمینی، هوایی و ریلی با به صرفه ترین قیمت با مراجعه به آدرس https://shop.tejaratnoins.ir/ در خدمت مسافران محترم قرار می‌گیرد.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری آنلاین در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه فعالیت در زمینه اخبار و تحلیل‌های اقتصادی هستم. با دانش عمیقی از مسائل مالی و اقتصادی، تلاش می‌کنم به شما اطلاعات دقیق و جامع را ارائه دهم تا شما بتوانید درک بهتری از رویدادها و تغییرات در دنیای اقتصاد داشته باشید.
دکمه بازگشت به بالا