اقتصادی

با 7 قدم برای آزمون آیلتس آماده شوید!

آیلتس یا سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی – محبوب ترین آزمون مهارت زبان انگلیسی برای افرادی است که می خواهند در کشورهای انگلیسی زبان تحصیل یا کار کنند. به گزارش خبرگزاری آنا، اگر کلاس های آیلتس شما لغو شده، نمی دانید چگونه انگلیسی بخوانید؟ آیا دوست دارید در خانه تمرین کنید تا بهتر برای آیلتس آماده شوید؟ پس چگونه آیلتس را در خانه مطالعه کنیم؟ در این مقاله می خواهیم اطلاعات مفیدی در مورد نحوه مطالعه آیلتس در خانه ارائه دهیم. پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. برای حفظ سطح عمومی انگلیسی خود می توانید این تکنیک ها را در خانه تمرین کنید.

آزمون آیلتس چیست؟
آیلتس یا سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی – محبوب ترین آزمون مهارت زبان انگلیسی برای افرادی است که می خواهند در کشورهای انگلیسی زبان تحصیل یا کار کنند. آیلتس توسط بیش از 10000 مدرسه، دانشگاه و شرکت معتبر و موجود در سراسر جهان استفاده می شود. این آزمون همانند آزمون oet هر ساله در 48 تاریخ جداگانه و به مدت 2 ساعت و 45 دقیقه برگزار می شود. آیلتس زبان انگلیسی را به چهار روش تست می کند. مهارت های خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن را اندازه گیری می کند.
دو نوع آزمون آیلتس وجود دارد Academic و General Training بخش Speaking و Listening برای هر دو نوع تست یکسان است، اما بخش Reading و Writing متفاوت است. مجلات و نشریات استفاده از متون علمی بیشتر تفاوت بین این رویکردها در بخش نوشتاری هر دو آزمون آیلتس مشهود است. 
مراحل و روش های آمادگی برای تحصیل آیلتس در منزل
برای داوطلبانی که نمی دانند چگونه برای آیلتس در خانه آماده شوند، در اینجا چند نکته کلی وجود دارد که به شما کمک می کند مطمئن شوید که در مسیر درست قرار دارند:
خود را با تمرینات آزمایش کنید
هنگام تمرین، وقت خود را صرف کنید تا سؤالات و متن ها را متوجه شوید. اگر در آزمون آیلتس به درستی شرکت کرده باشید، پاسخ سوالات را خواهید داشت. اگر به سری آزمون های آیلتس کمبریج دسترسی ندارید، نگران نباشید، می توانید سوالات رسمی آیلتس را در سایت آیلتس بیابید. یا از آزمون ماک آیلتس استفاده کنید.
برای قبولی در آیلتس در منزل، خودتان در آزمون شفاهی شرکت کنید.
اگر دوستی دارید که می توانید با او چه در خانه و چه آنلاین تمرین کنید، چرا به نوبت آزمایشگر و داوطلب نباشید؟ گوش کنید و عملکرد خود را ارزیابی کنید. شما همچنین می توانید سعی کنید هر چیزی را که می گویید بنویسید، مانند رونوشت، این به شما کمک می کند اشتباهاتی را که مرتکب شده اید شناسایی کنید. اگر به دنبال دوره آیلتس هستید از سایت آکادمی هیراد دیدن کنید.

در آزمون آیلتس کامپیوتری شرکت کنید
حتی اگر قصد شرکت در آزمون آیلتس مبتنی بر کامپیوتر را ندارید، مواد تمرینی مفید زیادی به صورت آنلاین موجود است. آزمون آیلتس هم در کامپیوتر و هم در کاغذ یکسان است، بنابراین این فعالیت ها به شما کمک می کند. ممکن است متوجه شوید که ترجیح می دهید در آزمون آیلتس با کامپیوتر شرکت کنید.
برای مطالعه آیلتس در خانه، قفسه کتاب خود را چک کنید
به کمد خود نگاه کنید و ببینید چه کتاب های درسی قدیمی دارید. اکنون ممکن است زمان مناسبی باشد تا بالاخره کتاب دستور زبانی را که در 16 سالگی خریده‌اید و هرگز تمام نکرده‌اید، انتخاب کنید! اگر مطالب آموزشی آیلتس را در خانه دارید، پس چرا سوالات را تمرین نکنید. حتی اگر تمرینات درک مطلب را کامل کرده باشید، هر درس منبع ارزشمندی پر از واژگانی است که می توانید یاد بگیرید.
کمی وقت بگذارید و همه چیز را در مورد آزمون آیلتس یاد بگیرید
راهنمای رسمی نامزدها را دانلود کنید و مطمئن شوید که آن را به دقت مطالعه کرده اید. تا حد امکان به گروه های آنلاینی بپیوندید که در آن افراد متقاضی آیلتس شرکت می کنند. نظرات خود را بنویسید، پاسخ دهید و سؤال بپرسید، وظایف را کامل کنید و بازخورد دریافت کنید یا احساس کنید که بخشی از جامعه گسترده تر داوطلبان آیلتس هستید. تصمیم بگیرید که در کدام آزمون آیلتس می خواهید شرکت کنید:آیلتس آکادمیک: مناسب برای دانشجویانی که به دنبال پذیرش در موسسات دانشگاهی هستند.آیلتس استاندارد: مناسب برای افرادی که می خواهند برای اهداف حرفه ای یا اجتماعی به کشورهای انگلیسی زبان مهاجرت کنند.
به فهرست کلمات آیلتس آکادمیک (AWL) مسلط شوید.
این فهرست توسط Averil Coxhead از دانشکده زبانشناسی و مطالعات زبان نیوزیلند تهیه شده است. این فهرست شامل 570 کلمه است که با فراوانی بالا در متون دانشگاهی مختلف ظاهر می شود. به یاد داشته باشید، به خاطر سپردن یک لیست طولانی از کلمات آیلتس که استفاده نمی کنید به شما کمکی نمی کند. کلمات مفید را یاد بگیرید و از تجربیات افراد مختلف استفاده کنید.

 مدیریت زمان را یاد بگیرید
شرکت کنندگان 2 ساعت و 45 دقیقه برای تکمیل آزمون فرصت دارند. به همین دلیل مهم است که سوالات را در یک بازه زمانی مشخص تمرین کنید. برای شرکت در آزمون با این سرعت به مهارت نیاز دارید. طبیعتاً نیاز به تمرین دارد و شما نمی توانید فقط به اعداد و مهارت های انگلیسی تکیه کنید. هرچه بیشتر تمرین کنید، در مدیریت زمان بهتر خواهید بود.
پس اگر قصد دارید خود را در سریع ترین زمان ممکن و به شکل کاملا اصولی برای آزمون آیلتس آماده کنید و در آن موفق شوید، ما به شما خرید دوره آیلتس خود آموز هیراد را پیشنهاد می کنیم. در این دوره با تدریس اساتید حمید و مجید سیدیان با بیش از 20 سال سابقه تدریس، آیلتس را کاملا حرفه ای بیاموزید.در آموزشگاه زبان هیراد کلاس های حضوری و آنلاین آیلتس هم برگذار میشود و شما برای مراجعه به سایت هیراد به نشانی www.hiradenglish.com مراجعه نمایید. انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا