فرهنگ و هنر

برای اهدای این سیمرغ “تقلب” نشود

تهیه کننده فیلم “رمانتیسم عماد و لوله” ابراز امیدواری کرد که رای واقعی مردم در مورد این فیلم ها در رای مردم درباره جشنواره آتش که در همه استان ها برگزار می شود ، منعکس شود.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز ، سیمرغ بلورین بهترین فیلم جشنواره فجر از نگاه بینندگان است. این یکی از مهمترین جوایز این رویداد سینمایی است. وی هیچ مسئولیتی و شرکت در جشنواره فجر را نپذیرفت ، بر این اساس رای گیری مردمی نسبت به فروش آنلاین بلیط و از طریق سامانه انجام می شود.

در همین رابطه مهدی صباغ زاده ، یکی از تهیه کنندگان حاضر در جشنواره به مجله تفریحی زیباروز گفت: “من اطلاعات دقیقی در مورد جزئیات نحوه رای گیری و نحوه نظارت بر آن ندارم ، زیرا اطلاعات کاملی در این باره ارائه نشده است. ” شاید به دلیل شرایط خاص جشنواره باشد و در حال حاضر فقط می دانم که فیلم های امسال در شهرها نمایش داده می شود و توسط مردم رای گیری می شود ، اما نمی دانم چگونه و چگونه این کار انجام می شود.

وی افزود: امیدوارم در این زمینه تقلبی صورت نگیرد و نظر واقعی مردم منعکس شود. من همچنین امیدوارم که وزارت راهنمایی و نمایندگان جشنواره ناظران بی طرفی را برای کنترل آرا در نظر بگیرند.
وی خاطرنشان كرد كه خانه سینما و اتحادیه تهیه كنندگان نیز ترجیح می دهند از نمایش فیلم و شركت مشابه آنچه هر ساله اتفاق می افتد برای محافظت از سلامتی اعضای خود خودداری كنند. وی گفت: “البته قرار نبود فیلم من تا دیروز در شهرها نمایش داده شود زیرا مبلغ 50 میلیون تومانی كه به این شهر تعلق می گیرد ارزش ندارد. در واقع این رقم برای تهیه كننده ای كه چهار میلیارد تومان هزینه كرده اصلاً چیزی نیست. اگر مقامات استانی می خواهند جنبش فرهنگی در شهرهای آنها وجود داشته باشد ، باید توجه بیشتری به سینما داشته باشیم ، اما بنا به درخواست بنیاد سینمایی فارابی و جامعه تجارت ، توافق کردیم که فیلم ما در سایر کشورها نمایش داده شود شهرها نیز هست.
انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا