اقتصادی

بررسی برخی عمل های زیبایی در کلینیک ماه

روش‌های مختلفی برای زیبایی اندام و زیبایی صورت وجود دارد. اما معمولا روش هایی که استفاده می شود، می تواند عوارض مربوط به خودش را نیز داشته باشد. در این مطلب سعی کرده ایم تا به چند مورد از عمل های جراحی زیبایی که می تواند هم بر روی بدن و هم بر روی صورت بیمار تاثیر زیادی داشته باشد، اشاره کنیم. به گزارش گروه بازار خبرگزاری آنا، داشتن اندام و صورتی زیبا می تواند آرزوی هر فردی باشد. این موضوع به جنسیت خانم و آقا و یا به سن و سال نیز ربطی ندارد. روش های مختلفی برای زیبایی اندام و زیبایی صورت وجود دارد. اما معمولا روش هایی که استفاده می شود، می تواند عوارض مربوط به خودش را نیز داشته باشد. در این مطلب سعی کرده ایم تا به چند مورد از عمل های جراحی زیبایی که می تواند هم بر روی بدن و هم بر روی صورت بیمار تاثیر زیادی داشته باشد، اشاره کنیم.
لیفت شقیقه
عمل لیفت کردن به طور کلی به معنای بالا بردن و رفع افتادگی است. لیفت کردن شقیقه نیز مربوط به بالا بردن شقیقه ها می شود. عمل لیفت شقیقه را اگر در کلینیک های معتبری انجام دهید، می تواند عملی با کمترین میزان عوارض باشد. اما انجام دادن این کار در سالن های آرایشی تضمین سلامتی شما را به همراه نخواهد داشت.
این عمل برای بالا کشیدن قسمت های انتهایی ابروها، حذف کردن خط های پمجه کلاغی و همچنین برطرف کردن سفت شدگی پوستی است که در قسمت های اطراف شقیقه اتفاق افتاده است. معمولا بدیهی ترین نتایجی که لیفت شقیقه می تواند برای شما به همراه داشته باشد، آن است که چشمان شما بازتر و ظاهر و پوستی جوان تر خواهید داشت.
یک نکته بسیار مهم در خصوص لیفت شقیقه وجود دارد و آن هم در این خصوص است که قسمت شقیقه در صورت اهمیت بسیار زیادی دارد زیرا دارای تعداد رگ ها و عروق خونی بسیار فراوان و البته حساسی است. به همین دلیل نیز اگر پزشک و یا اپراتوری که این کار را انجام می دهد، دقت لازم و کافی را نداشته باشد، ممکن است به اعصاب و عروق خونی این قسمت آسیب وارد کند.
4 روش کلی برای انجام لیفت شقیقه وجود دارد که هر کدام از آن ها مزیت ها و معایب خاص خودشان را دارند، اما زمانی که به کلینیک زیبایی مورد نظر خود مراجعه کنید، پزشک می تواند با توجه به مولفه های مختلفی همچون سن، جنسیت، نوع پوست صورت، میزان افتادگی پوست شما، فرم چشمان شما و… کار لیفت شقیقه را انجام دهد.
این 4 روش شامل لیفت شقیقه با نخ، لیفت شقیقه با پلاسما جت، لیفت شقیقه با تمپروپلاستی و لیفت شقیقه با تزریق ژل می باشد.
تزریق چربی
اما تزریق چربی به چه صورت است؟ عمل جراحی تزریق چربی معمولا به باسن انجام می شود. در این روش از قسمت های مختلف بدن که دارای ذخیره چربی بالایی است، چربی را گرفته و آن را به قسمت باسن تزریق می کنند.
اولین نکته آن است که قسمت های مشخصی برای چربی گیری وجود دارد. این بخش ها شامل شکم، پهلوها و قسمت داخلی و بیرونی کشاله ران و ران می باشد. نکته دوم نیز آن است که چربی گرفته شده از بدن را نمی توان به همان صورت به باسن تزریق کرد. بلکه این چربی باید به طور کامل تصفیه شده و سپس آن را به باسن تزریق نمود.
بررسی برخی عمل های زیبایی در کلینیک ماه
نکته سومی که وجود دارد نیز این است که هزینه تزریق چربی کاملا بستگی به حجم چربی گرفته و همچنین حجم چربی تزریق شده به باسن دارد. البته اینکه در کدام کلینیک زیبایی این کار را انجام دهید و یا تحت نظر کدام یک از پزشکان و جراحان متخصص باشید نیز می تواند اهمیت زیادی در این خصوص داشته باشد.
اما چه افرادی می توانند گزینه های مناسبی برای تزریق چربی به باسن باشند؟ به طور کلی چند دسته از افراد هستند که گزینه مناسبی برای این کار به حساب می آیند. در ادامه این چند دسته را معرفی کرده ایم.
افرادی که استفاده از پروتزهای باسن را دوست ندارند.
افرادی که پوست باسن آن ها دارا خاصیت ارتجاعی بوده و سالم است.
افرادی که دارای میزان ذخیره چربی کافی و لازم هستند.
افرادی که می توانند به مدت 8 هفته پس از عمل بر روی باسن خود ننشینند.
افرادی که دخانیات و الکل مصرف نمی کنند.
افرادی که در محدوده سنی 25 الی 55 سال می باشند.
نکات مهم در انتخاب کلینیک زیبایی
فرقی نمی کند که به دنبال برطرف کردن افتادگی پلک های خود باشید و یا آن که بخواهید تزریق چربی به باسن انجام دهید. در هر صورت لازم است این نکته را در نظر داشته باشید که این عمل های جراحی زیبایی بایستی در کلینیک های زیبایی انجام شوند. اما یک کلینیک زیبایی خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد که بتواند گزینه مناسبی برای ما به حساب بیاید؟
رعایت کردن اصول بهداشتی یکی از مهم ترین مواردی است که باید در نظر داشته باشید. به طور مثال اینکه تیم پزشکی و پرسنل خدماتی در چه حدی بهداشت را رعایت می کنند، مسلما بر روی سلامت شما در دوران ریکاوری، حین عمل و پس از عمل تاثیر زیادی خواهد داشت.
بررسی برخی عمل های زیبایی در کلینیک ماه
داشتن تیم متخصص برای انجام عمل های زیبایی نیز در انتخاب یک کلینیک بسیار مهم است. به همین خاطر سعی کنید تا کلینیکی را انتخاب کنید که تیم پزشکی مناسب و ماهری داشته باشد.
هزینه های معقول
هزینه هایی که برای عمل های جراحی دریافت می شود با توجه به مولفه های متفاوتی است. بهتر است کلینیک های مختلف را از این بابت با یکدیگر مورد بررسی قرار دهید.
سرویس دهی مناسب
ارائه خدمات و سرویس دهی مناسب مورد مهم بعدی است که باید به آن نیز توجه کنید. خدماتی که در یک کلینیک زیبایی و عمل های جراحی ارائه می شود، می تواند متفاوت باشد. به همین خاطر باید پیش از انتخاب نهایی کلینیک و بیمارستان تخصصی مورد نظر خود، حتما این موضوع را نیز در نظر داشته باشید.
رعایت اصول کاری
رعایت اصول کاری مربوط به اصول و قواعدی می شود که باید در طول عمل جراحی رعایت کنید. این اصول و قواعد معمولا توسط وزارت بهداشت تعیین شده اند و به همین خاطر نیز توصیه می شود تا حتما کلینیکی را انتخاب کنید که سلامتی بیمار را در وهله اول در نظر داشته باشد.
جمع بندی
لیفت شقیقه ها و همچنین هزینه تزریق چربی و روش تزریق چربی را مورد بررسی قرار دادیم. این دو روش می توانند نتایج بسیار جالب و مناسبی برای افراد داشته باشند. اما مسلما باید عوارض و خطرات این موضوع را نیز در نظر داشته باشید. برای آن که بتوانید بهترین نتیجه ها را دریافت کنید، نباید فراموش کنید که مراجعه به کلینیک زیبایی معتبر را باید در اولین گام خود داشته باشید. به همین خاطر توصیه می کنیم تا با توجه به نکاتی که برای پیدا کردن یک کلینیک زیبایی مطرح کردیم، کلینیک و مرکز تخصصی جراحی مناسب خود را پیدا کنید.
برگرفته از وب سایت https://clinicmah.com/ انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا