استان ها

برپایی میز ارتباطات مردمی وزارت میراث‌فرهنگی در هرمزگان

برپایی میز ارتباطات مردمی وزارت میراث‌فرهنگی در هرمزگان

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان هرمزگان از برپایی میز ارتباطات مردمی وزارت میراث‌فرهنگی، هم‌زمان با سفر رئیس‌جمهوری و هیئت دولت به استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مجله تفریحی زیباروز هرمزگان، محمد محسنی بابیان این مطلب گفت: هم‌زمان با دور دوم سفر رئیس‌جمهوری و هیئت دولت به استان هرمزگان و با حضور نماینده تام‌الاختیار وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به درخواست‌های مردمی در سه حوزه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی رسیدگی می‌شود.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی هرمزگان ادامه داد: میثم آسوپا، مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به‌عنوان نماینده تام‌الاختیار وزیر به مدت سه روز در محل این اداره‌کل واقع در بندرعباس، بلوار علی بن ابیطالب نرسیده به سه‌راه فرودگاه، مستقر و پاسخگوی درخواست‌های مردم خواهد بود.

او تأکید کرد: شهروندان می‌توانند در روزهای ۱۱، ۱۲ و ۱۳ بهمن‌ماه از ساعت ٨ صبح الی ١٨ برای ارائه و ثبت درخواست‌ها، انتقادات، پیشنهاد‌ها و شکایات خود در سه حوزه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به این اداره‌کل مراجعه نمایند.

دکمه بازگشت به بالا