عمومی

بلایی که سر استقلال و پرسپولیس می‌آید

مدیران استقلال و پرسپولیس چاره‌ای ندارند جز اینکه آرام شوند و به هواداران بگویند نگران نباشید ، برانکو و شفر پرداخت خواهند شد ، اما به من اعتماد کنید ، عمق فاجعه می تواند آینده مالی دو باشگاه را خراب کند. احمد سعادتمند در استقلال و رسول پناه در پرسپولیس این را می دانند. وقتی اولین آجر را کج می کنید ، دیوار شیب بالا می رود. بنابراین آنچه امروز اتفاق می افتد ، تأثیر خود را بر آینده خواهد گذاشت.

بیایید کمی برگردیم ؛ روزی که برانکو و شفر پرسپولیس و استقلال را ترک کردند. به گفته اعراب ، مدیر کل آن زمان قرمزها ، پول برانکو آماده بود و طبق گفته فتحی در استقلال ، آنها یک قرآن مجزا به شفره ندادند! تصور کنید اگر در آن روزها توافقی حاصل می شد چه اتفاقی می افتاد؟ حداقل ، آنها مجبور به پرداخت یورو و دلار بیش از 25 تومان نبودند. عواقب این عدم تحرک چیست؟

برداشت از انتقال پیام واضحی دارد. پیام اول این است که شما باید به طلبکاران خارجی بپردازید. یعنی اگر این کار را ابتدا انجام می دادید ، اکنون این کار را می کردید. دیگر؛ اکنون ، با این رای ، شما به بازیکنان تأثیر گذاشته اید تا تعداد قراردادهای خود را افزایش دهند. به چه شکلی؟ در حال حاضر بازیکنان استقلال و پرسپولیس لحن را تنظیم کرده اند. “در مورد هر کدام از آنها – حتی بازیکن روی نیمکت؟” ما برای کسب حقوق بسیار جوان هستیم. “ما می خواهیم به مکانی برویم که حداقل برای پول ما ، این باشگاه را روز و شب نکشیم.” این یک بعد می شود ، از بین رفتن اعتبار پیراهن های استقلال و پرسپولیس. حال اگر یک بازیکن بخواهد در وسط بماند ، با دانستن اینکه باشگاه نمی تواند بازیکنی پیدا کند ، باشگاه باید با هر ابزاری که بازی می کند رقصید. اگر او دو میلیارد می خواست ، 4 میلیارد می گفت. باشگاه چاره ای ندارد و می گوید چشم! با این حال ، او باید در مقابل از دست دادن بازیکن مسئول باشد. در وسط آنها ممکن است بخواهند بازیکن را مقابل هواداران قرار دهند ، در این صورت آنها در نهایت خود را از دست می دهند. مگر اینکه واقعاً بخواهد زمینه را برای جوانان فراهم کند ، که با وجود فشار هواداران دشوار و غیرممکن به نظر می رسد.

با توجه به این موضوع ، عواقب عدم توافق با یک فرد خارجی را تصور کنید. هزینه نگهداری بازیکنان دو برابر می شود و آینده اقتصادی باشگاه را به خطر می اندازد. اتفاقی که تابستان گذشته حداقل در پرسپولیس و استقلال افتاد و می توانید تأثیرات آن را در گنجینه دو باشگاه مشاهده کنید.

در کل ، با این حال ، هیچ مشکلی وجود ندارد …. هواداران به دو باشگاه می پردازند. نیازی به مزاحمت مدیران قبلی و فعلی حتی تحت استرس نیست. هواداران در پرداخت اشتباهات مدیریتی خود مبالغه می کنند.

252 252

دکمه بازگشت به بالا